AAFP - Działanie pluginu pod styl forum...

Założony przez  Winter.

wersja skryptu MyBB: Ads after first post 2.4
adres forum: Exodria.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Odnoszę się do was z pytaniem o możliwość wykonania pewnej modyfikacji, bądź też spytania się czy jest w ogóle możliwość realizacji tego przedsięwzięcia.

Chodzi mi konkretnie o panel reklamowy który wyświetla się zależnie od ustawienia, ale zazwyczaj pomiędzy postami, natomiast zwracam się z pytaniem, Czy jest możliwość zmodyfikowania pluginu, aby wartość reklamy była inna w wersji Desktop, a inna w Mobilej.

Zaproponuję rozwiązanie tej sytuacji, a moje zapytanie jest następujące czy jest możliwość wykonania tego:

- Utworzyć dwie wersje pluginu, jeden by tylko działał przykładowo pod stylem "1", a drugi pod "2".

- Utworzyć funkcję (if <php>), że gdy jest w trybie Desktop, wyświetla daną zawartość, a gdy w trybie Mobilym, również inną. Chodzi mi zapis w jednym kodzie, aby była możliwość wpisania go w polu ustawień pluginu.

Proszę o informację czy jest w ogóle taka możliwość...

Pozdrawiam,..
Obie opcje da się wykonać
Gdyby mógł prosić, jest możliwość abyś jedną z nich zaprezentował, interesowałaby mnie sama funkcja odpowiadająca za działanie pluginu pod danym stylem...
Po prostu sprawdzasz jaki styl ma ustawiony użytkownik a następnie wykonujesz to co chcesz.
Numer tid stylu, jakiego używa obecnie użytkownik jest przechowywany w tabeli _users kolumna 'style'
Nie no ja rozumiem, tylko chodzi mi o zapis tego...

Proszę o pomoc, wykonania powyższej czynności...
Bez znajomości php raczej ciężko będzie Ci to skleić.
myStyle['id'] = //id twojego wybranego stylu
if ($mybb->user['style'] == $myStyle['id'] || $mybb->user['style']  == null) {
//wykonujesz akcje jeżeli użytkownik używa stylu takiego jaki sobie określiłeś, lub używa stylu domyślnego ustawionego dla wszystkich
}
else {
//wszystkie inne style 

Wszystko działa jak należy, wielkie dzięki za pomoc ;)

PS.: Nieznajomość funkcji języka nie oznacza braku wiedzy ich zastosowania :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości