Dark 1.8 - problem z jQuery

Założony przez  Salvation.

wersja skryptu MyBB: 1.8.0
adres forum: fbm.iscool.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam wszystkich zgromadzonych :P
Postanowiłem postawić forum na nowo - od zera - ale już na silniku 1.8.0, wgrałem styl dark 1.8 - kompatybilny z najnowszym silnikiem i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że styl używa jQuery (?) dla atrybutu title dowolnego tagu. Poprostu zamienia go na div i pod stopką tenże div wraz z wartością atrybutu title jest wyświetlany. Możecie sami sprawdzić najeżdżając kursorem na logo "Dark 1.8" na linku podanym powyżej.

Chciałbym to wyłączyć lub usprawnić tak, żeby atrybut display diva był na "none" zaraz po opuszczeniu dowolnego taga przez kursor.
W headerinclude masz:
<script>
  
jQuery(function() {
    
jQuerydocument ).tooltip();
  });
  </
script
spróbuj zamienić to na:
<script type='text/javascript'
jQuery(function() {
jQuery("a").tipTip({maxWidth"auto"edgeOffset10,gravity'n'});
  });
</
script
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
@Snake_ Nie wiem co robi Twój kod, bo dopiero zacząłem zabawę z jQuery, ale wyłącza tego diva pod stopką i atrybut title funkcjonuje normalnie, tyle tylko, że jak usunę ten script, to działa to tak samo...
(17.09.2014, 15:35)Salvation napisał(a): @Snake_ Nie wiem co robi Twój kod, bo dopiero zacząłem zabawę z jQuery, ale wyłącza tego diva pod stopką i atrybut title funkcjonuje normalnie, tylko tylko, że jak usunę ten script, to działa to tak samo...

No to chcesz się pozbyć div-a i tiptip, czy jak? Skoro już się go pozbyliśmy, co chcesz usuwać?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Mój problem został rozwiązany ;)
Tylko, że ktoś może trafić na ten post i chcieć mieć jednak ten tiptip, ale diva już niekoniecznie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości