Opinie na temat stylu Blue Elite

Założony przez  ZinOl.

Dzień dobry chciałbym prosić o ocenę stylu.
Proszę o wszelkie uwagi przyznam że to pierwszy styl jaki zrobiłem.

Oto linki do ss ze stylu niestety nie mogę podać linka do forum testowego gdyż stoi na localhoscie:
[Obrazek: RmH5Vr.jpg]
[Obrazek: DAC05q.jpg]
[Obrazek: 0kpBMD.jpg]
[Obrazek: TFjgPG.jpg]
[Obrazek: nop5R2.jpg]
[Obrazek: cLVwjQ.jpg]

Szybka informacja górny panel jest przyklejony do górnej krawędzi ;)
Ładny kolorystycznie niebieski, nie jest mocno kontrastowy co zapewne nie będzie męczyć oczu przy przeglądaniu. Podoba mi się.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Zaktualizowano obrazy ;)
https://webboard.pl/thread-55891.html?pi...#pid235226
Styl możliwy do pobrania i przetestowania wszelkie uwagi proszę zgłaszać w tym temacie ;)
Wprowadziłem parę poprawek obecnie wygląda to tak:
Poprawiona Stopka
Pasek Nawigacji
Wyszukiwarka
Kalendarz
[Obrazek: m0ntoq.jpg]
[Obrazek: 90eEJM.png]
Jasny przejrzysty styl, podoba mi się, nowy pasek nawigacji jest lepszy od pierwszego ;)
Wersja Zielona:
[Obrazek: fD9Cvx.jpg]
Osobiście wolę wersję niebieską - nie wiem dlaczego, zielony do mnie troszkę nie przemawia, ale ogólnie robi wrażenie ;)
Moze troche inne tlo ?
Niebieska wersja lepsza :)
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Zielona wersja poprawiona:
Powróciłem do tła w danym kolorze ;)
[Obrazek: FdkHKm.jpg]
Zdecydowanie fragment z "Opcje użytkownika" do poprawy. Nic a nic tam nie pasuje.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Właśnie z tym fragmentem mam największy problem faktycznie jest od czapy de facto to psuje cały efekt
Dodałbym jeszcze wyrównanie w pionie - avatar, oraz 1-2 px paddingu w navigacji.

A jeśli masz problemy, zawsze możesz się nas poradzić w odpowiednim dziale, właśnie od tego to jest. ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości