Image Resizer pod 1.8

Szukam  Założony przez  Bio-moto.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum: http://moto-poludnie.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

szukam pluginu, bądź rozwiązania pod Mybb 1.8, które uraczy mnie automatycznym zmniejszaniem obrazków. Coś google nie jest zbyt pomocne ze skutecznym rozwiązaniem :/
Korzystam z pluginu "Fit on page" pod wersję 1.6*, w pliku pluginu należy tylko dopisać, że jest kompatybilne z 1.8* i działa normalnie ;)
1.8 ma wbudowane automatyczne zmniejszanie obrazków. Wystarczy dodać odpowiednie klasy (.tfixed i .scaleimages) do niektórych szablonów i global.css Twojego stylu. Lub ściągnąć styl w pełni kompatybilny z 1.8: http://community.mybb.com/mods.php?actio...ory=themes
mam ściągnięty szablon z tej strony i nie bangla
Fit On Page też nie działa...

ale możliwe, że sam szablon jest nieteges, bo parę błędów w kodzie już w nim poprawiałem, więc spróbuję od nowa z szablonem.

jak coś to to ten cholernik:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=38
.scaleimages img {
    max-width: 100%;
}

.tfixed {
    word-wrap: break-word;
}
To nie działa :/
No nic - jutro walka z nowym szablonem (a to oznacza więcej zabawy w mybb, bo nie chcę szablonu który ma szerokość w px a nie %)
bazuj na domyślnym z 1.8, nie będzie takich problemów
(10.09.2014, 08:52)Bio-moto napisał(a): nie chcę szablonu który ma szerokość w px a nie %

To jest edycja jednej linijki kodu, a nie powód by odrzucać po kolei każdy szablon...
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
(10.09.2014, 09:00)Nidrax napisał(a):
(10.09.2014, 08:52)Bio-moto napisał(a): nie chcę szablonu który ma szerokość w px a nie %

To jest edycja jednej linijki kodu, a nie powód by odrzucać po kolei każdy szablon...
nie odkryłeś ameryki - tak robiłem dotychczas...
Na wbudowanych stylach są już odpowiednie rozwiązania także masz starawy styl, który nie ma tego wsparcia.
(10.09.2014, 10:39)czesio_x napisał(a): Na wbudowanych stylach są już odpowiednie rozwiązania także masz starawy styl, który nie ma tego wsparcia.
jakbyś czytał ze zrozumieniem i czasami kliknąłw linka, to byś widział, że theme jest pod 1.8...

"nie wiem, wiem że dzwoni, ale nie wie gdzie, ale się wypowiem"


Zastosowałem się do porady Supryka - w defaultowym themie 1.8 są te funkcje wrzucone i ładnie zmniejsza obrazki ;)
Zasada jest taka, że na mybb 1.8 jak chcesz mieć wszystko kompatybilne, to najlepiej zrobić styl samemu, a chyba nie jest trudne zmienić, kolory, czy wygląd tabel ;)
Jeżeli upgradujecie forum 1.6 na 1.8 to tracicie styl z wersji 1.8. Należy sobie stworzyć poprzez przejście do ACP -> style i szablony
1. Szablony -> Nowa paczka (wpisujemy nazwę szablonów)
2. Style -> Nosty styl (wpisujemy nazwę nowego stylu, a w opcjach zaznaczamy nasze nowe szablony)
I już masz czysty "nowy", kompatybilny styl mybb 1.8 ;)
ja poszedłem z "duplikuj styl" i defaulta 1.8 zduplikowałem ;)
Cytat:jakbyś czytał ze zrozumieniem i czasami kliknąłw linka, to byś widział, że theme jest pod 1.8

Styl wyjściowy MyBB zawiera rozwiązania, styl robiony dla Ciebie pod 1.8 działa, ale może nie mieć wszystkich rozwiązań, które oferuje MyBB 1.8
Matslom napisał 11.09.2014, 15:27:
Proszę nie nabijać postów w taki sposób. Post nie wnosi nic do tematu.
To dlaczego nie miałeś skalowania obrazków ? ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości