Po wgraniu edytora - w poście są znaki HTML

Założony przez  Spark.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: Ice-Kill.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam problem z BBcode...

[Obrazek: 30m0saq.jpg]
Snake_ napisał 31.08.2014, 11:54:
Poprawiam tytuł. [Obrazek: modnotice_howto.png]
Więcej szczegółów!

Co to za edytor?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Edytor to default... Styl to : Celuj Light by ZyciE.
Nie masz do tego żadnego pluginu?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Mi wygląda jakby ktoś po prostu wklepał w styl jakiś edytor wysiwyg, tyle że taki, który zamiast bbcode, obsługuje HTML :)
Czy na domyślnym stylu problem występuje?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Na domyślnym jest normalnie... Nidrax wiesz jak zmienić ten edytor wysiwyg ? Albo jak odblokować używanie HTML w postach.
HTML w postach można odblokować za pomocą plugina HTML in Posts, czego jednak nie polecam...

Hmm... Najlepiej, jakbyś udostępnił / podał link do stylu, bo tak z marszu to nie za bardzo wiem, co tam może być namodzone.



@edit_down
Zaraz to ogarnę.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Proszę. http://www.webmasteruj.pl/mybb-celuj-lig...t55682.htm
Okej, najszybszym i najłatwiejszym sposobem będzie wybranie opcji 'przywróć oryginał' dla następujących szablonów w ACP:
  • Edycja posta / editpost
  • Nowa odpowiedź / newreply
  • Nowy wątek / newthread

Mam nadzieję, że o żadnym nie zapomniałem ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Teraz jest ok ale nie mam wcale toolbara ( tak się chyba nazywa ) czyli nie mam buttonow z pogrubieniem etc. Dałbym SS ale teraz nie ma mnie w domu. Mam nadzieje ze rozumiesz ?
(31.08.2014, 15:29)Jolten napisał(a): Teraz jest ok ale nie mam wcale toolbara ( tak się chyba nazywa ) czyli nie mam buttonow z pogrubieniem etc. Dałbym SS ale teraz nie ma mnie w domu. Mam nadzieje ze rozumiesz ?

https://webboard.pl/thread-36416.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Pierwszy punkt mam ale dalej nie mam toolbara... Co do drugiego punktu... Mam zamienić to jQuery w editor.js ?
NIe..

Pokaż ten szablon, headerinclude.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Daje na wklej.to ponieważ jestem na telefonie i zle się czyta z tego kopiuj.... http://wklej.to/gMncU
Tutaj jest raczej ok, w konfiguracji masz włączony ten podręczny edytor?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości