Konsole do gier

Założony przez  szkodnikPL.

Cześć,

czy ktoś na tym forum interesuje się konsolami do gier? Może jakąś ma, miał lub zamierza mieć?
To ja się wypowiem :)

Mam PS 1, 2 i 3 :D

I ci coś powiem DUelShocki to naprawdę najlepsze pady jakie kiedykolwiek powstały ;)
PS maniak :D Mi się ciężko grało na padzie od PS3 w FPSy. Do gry w FPSy zostanę przy moim padzie od Xklocka :>
Xklocek to taki złom że szkoda gadać :P
Fanboy! Ale kto miał dodatek do GTA IV? My! :) Miałem kiedyś kupować PS3, ale jakoś tak nie widzę sensu trzymania 2 current genów. Nie za bardzo interesują mnie exclusivy na Soniaka, więc wybrałem X360. ;)
Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem xboxa 360. Tańszy, lepsze gry specjalne dla xklocka no i wygodniejszy pad.
Zamierzam sobie kupić Sony Playstation 2, ale mam kilka pytań (nie chcę wydać 400+ zł w błoto):
- Czy do PS2 mogę podłączyć monitor LCD ? (18 cali, 1280x1024, odświeżanie w granicach od 60 do 75 [Mhz?] )
Na wikipedii pisze, że wersja Slim ma możliwość takiego połączenia, ale nie jestem pewien, co tam piszą, bo w końcu każdy może to edytować i pisać, co chce.
- Jeżeli tak, to co z dźwiękiem - idzie podłączyć jakieś głośniki albo słuchawki (wejście takie, jak przy PC [zielony {nie wiem, jak fachowo zwie się ten kabel}])



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości