Tło spod menu

Założony przez  0xi5.

wersja skryptu MyBB: 1.6.15
adres forum: pgserv.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):[Obrazek: uFYFucc.png]
Jak widać jak mogę to tło spod menu dać niżej? Więcej widoczne na forum.
Możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedź?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Więc tak, jak mogę tło spod menu( to czarne nie wiem jaki to kolor mniej więcej, ale tam gdzie pisze portal,strona głowna to to pod spodem ) przedłużyć na szerokość chciałbym.
(27.08.2014, 15:49)0xi5 napisał(a): /.../
przedłużyć na szerokość chciałbym.

Na szerokość, przepraszam - ja osobiście nadal nie rozumiem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Wejdz na pgserv.xaa.pl.
Widzisz pasek menu na którym pisze ( Portal itp ) prawda?
I ten pasek czarny chciałbym go poszerzyć w dół.
Poszerzyć w dół? :sciana:

Chcesz dodać margines, czy może usunąć to: http://snag.gy/nWiyv.jpg ?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Jak to ci powiedzieć, jak jest pasek chcę go troche obniżyć na dół, poszerzyć/rozciągnąć w dół...
No to usuń to, co dałem na screenie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Nie działa.
omg nikt mnie nie rozumie.
Nie znacie słowa rozciągnąć/poszerzyć ten pasek menu ( tło spod menu) troche niżej? -,-
Matslom napisał 28.08.2014, 17:31:
Jak nikt nie rozumie, to może Ty niezrozumiale piszesz?
Jeżeli dokładnie opiszesz swój problem to na pewno Cię zrozumiemy.
No to poczytaj o margin i padding(powinno rozwiązać).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
patrz
[Obrazek: Jgscog3.png]
Widzisz ten szary pasek? to jest własnie od menu i musze to wysunąć trochę w górę jednak, próbowałem wyłączać wszystko w (zbadaj element) i jednak w górę musze troszkę to przesunąć, jak moge toz robic

Lub wejdź teraz na forum i sprawdź jak jest menu, po zalogowaniu też chce aby tak było
Konto testowe...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Poradziłem sobie, tylko teraz znów chciałbym odrobinke niżej

test
test123
ul.menu → global.css → top zamień na 100px.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Bo według mnie to menu ochydnie wygląda, a według Ciebie?
a tak po za sprawą jak jeszcze dokonać zmiany tego koloru czarnego na taki kolor szablonu nizej? jasno niebieski taki

top tzw? wszystkie top?

Oo gitara działa, a co do koloru to jak?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości