Aktywne menu - jak je zrobić?

Błąd   Założony przez  0xi5.

wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: fungaming.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Jak widać jest wciśnięty guzik, klawisz nie wiem jak to sie mowi. Jak naprawic to i żeby po kliknięciu np na użytkownicy było tak jak jest wcisniety na stronie glownej?

[Obrazek: BhTmUo2.png]
Snake_ napisał 19.08.2014, 15:19:
Poprawiam tytuł. [Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
http://community.mybb.com/thread-113632.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Nie rozumiem nic z tego
Translator Google i do roboty. Trochę własnego wkładu pracy, niżeli gotowce po polsku.

Wysłane z LG-E460 przy użyciu Tapatalka.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Klasa .active do dodania. W Google mnóstwo rozwiązań.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
eeh, nikt nie pomoże? ;[
Przecież cały czas pomagamy.
Może inaczej. W którym miejscu się zgubiłeś?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Poprostu nie wiem co mam zrobić, a tamto zaczne robic to zaraz coś zepsuję i nic z tego nie będzie.
Snake_ napisał 21.08.2014, 10:38:
Nie tolerujemy wulgaryzmów, nawet jak są w połowie ukryte.
W skrócie:

do <li> dodajesz ID, następnie te wszystkie ID wystylizujesz, wrzucasz do global.css. Potem w na stronie, której ma być aktywne menu - dopisujesz jego ID, czyli np. na portalu - w <body> dajesz <body id="nazwaidportalu">.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości