Aktualizacja MyBB- problem ze skórką

Założony przez  Cirmius.

wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum:przystanjacka.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

No dobra- 1 wątek, 1 temat :P. Cały czas jestem upominany o aktualizację MyBB, ale po niej moja skórka się nie ładuje. Niestety, nie mam tego jak ukazać, bo już forum przywróciłem do pierwotnego stanu. Chciałem to zrobić na cba.pl do pokazania, ale tam nawet nie mogę bazy danych importować. Generalnie to chodzi o to, że jakby działy się wydłużyły i część grafik nie ładuje się. Skórka to:
http://mods.mybb.com/view/gta-theme
(w sumie dość mocno zmodyfikowana, bo większość grafik wywaliłem i zrobiłem od nowa ale mniejsza)
Przed aktualizacją wyexportuj styl, pliki graficzne też, a po niej - importuj i zaznacz "ignoruj kompatybilność wersji".
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No jest niby ok, ale teraz muszę wszystko co zmieniałem w skórce ustawiać od nowa, a już nie pamiętam wszystkiego, co tam robiłem. Da się to inaczej zrobić :/? Dodatkowo parę pluginów przestało działać..
Jeśli wyexportowałeś przed aktualizacją, to raczej wszystkie te zmiany powinny się zachować.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości