TopStats - usunięcie belki

Założony przez  igiunar.

wersja skryptu MyBB:1.6.14
adres forum:http://igiunar.ugu.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): to tak, jak na zamieszczonym obrazku wgrałem statystki topstats ale jak dodam zmienną do index to mi wyskakuje jeszczew ramce Najnowsze tematy i tak jest z każdą zmienną, a ja nie chce tego napisu w ramce bo ja sobię sam napisze w panelu bocznym. niechce ani tego napisu ani tej ramki co ten napis otacza.

[Obrazek: 300xqgy.jpg]
Snake_ napisał 23.07.2014, 14:26:
Poprawiam tytuł i przenoszę [Obrazek: modnotice_search.png][Obrazek: modnotice_howto.png]
Na screenie masz nieco inaczej niżeli na forum, ale w szablonach globalnych odszukaj o nazwach topStats_{NAZWA} i usuń tam odpowiednie <tr>
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
jaśniej? ;p
A czego nie wiesz gdzie szukać / co zrobić?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
co usunąć żeby nie było tego napisu najnowsze tematy oprawiony w szarą ramke
Pokaż szablon topStats_Lastthreads (czy jakoś tak) - zobaczysz na przykładzie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
<table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" class="tborder">
            <tr><td class="thead" colspan="1"><strong>{$lang->topStats_LastThreads}</strong></td></tr>
            {$tpl['row']}
            </table><br />
<table border="0" cellspacing="1" cellpadding="4" class="tborder">
            <
tr><td class="tcat" colspan="1" style="border: 1px solid #393939;"><strong>{$lang->topStats_LastThreads}</strong></td></tr>
            {
$tpl['row']}
            </
table><br /> 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
jeszcze jest taka pozioma kreska i napis da rade ja usunac?
Jaka pionowa kreska?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości