Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)

Założony przez  DamYan.

Akcja - Dziękuję za pomoc!

Wszyscy wiemy jak to jest być wdzięcznym za pomoc w każdej dziedzinie życia. Na forum też możemy wyrazić wdzięczność 
pod różnymi postaciami, jednak i sposób dziękowania musi być w zgodzie z zasadami przyjętymi na MyBBoard.pl.

Wielu użytkowników dziękuje pisząc posta o treści:

Cytat:
Dziękuję! Pomogłeś mi bardzo.

I co tu z takim postem zrobić? Przeciętny moderator każdego działu od razu wciśnie DELETE :) Pojawia się 
niesmak i zgorzknienie po stronie tego, kto próbował wyrazić swoją wdzięczność, i do tego moderator jest be!

I wydawałoby się, że nie ma wyjścia z sytuacji... ale jednak jest!

Ogłaszam wszem i wobec Akcję pod nazwą "Dziękuję za pomoc!"

Na czym ona będzie polegać? Na prostej rzeczy! Do wyrażania wdzięczności używamy przycisku:

   

Bardzo fajny, prawda? :D

Żeby nowi użytkownicy się nie zagubili - pokażę Wam na przykładzie posta, gdzie się znajduje. No to srrru:

   

Zatem - od dziś będziemy wszyscy dziękować za pomocą tego przycisku, prawda? 
Wiem, że się cieszycie i już spieszycie z podziękowaniem za ten post, więc ŚMIAŁO - wciśnijcie POMÓGŁ :D


Button promujący akcje:

[thanks

[Obrazek: pomock.png]
Userbar promujący akcję - feel free to use ;)

[url=https://webboard.pl/showthread.php?tid=5427&pid=20543#pid20543][img]http://img26.imageshack.us/img26/9392/pomock.png[/img][/url]
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Jako świeżak, zaczynam od podstaw, zapoznaję się z zasadami obowiązującymi na forum:
zapoznaj się z Bardzo Ważnymi Linkami
Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC
czytam i nie widzę obrazka:

Cytat:"...Na czym ona będzie polegać? Na prostej rzeczy! Do wyrażania wdzięczności używamy przycisku:

[Obrazek: postbit_thx.gif]

Bardzo fajny, prawda?..."

nie fajny...chyba, że obrazkiem jest ten tekst:

[Obrazek: postbit_thx.gif]

A powinno chyba być:
[Obrazek: 57k.gif]
Duperela na którą nikt nie zwrócił uwagi.
Matslom napisał 14.06.2013, 20:44:
Poprawione
Odświeżyłem bannerek :)

[Obrazek: 1547027.jpeg]
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Odświeżyłem grafiki i ogólny wygląd wątku. Wszelkie sugestie co do treści i wyglądu są mile widziane ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
@myCreedo chciałbym mieć przycisk od tej akcji w stylu jakim ty masz "Kasujesz link - nie licz na wsparcie"
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Zbadaj element nie gryzie xD
Ale do sygnatury tego nie dam wiedząc jaką ma budowę. Do tego bbcoda potrzeba.
A akcja "Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC" ma taki bbcode?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
(24.01.2016, 20:25)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): A akcja "Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC" ma taki bbcode?

Nie ma

Dostępne są bbcode
To dlatego tutaj piszę. Aby był i ten :D
Ardex napisał 24.01.2016, 21:26:
Możesz, te buttony właśnie po to powstały, żeby promować nasze akcje :)
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Jak Zrobic Te buttony? Bo Nie Moge Sobie Poradzić
Pomogłem? Daj Reputacje.   Masz Problem? Możesz Napisać Na PW
[ thanks]
[ szukaj]
[ help]
[ nosupport]
[ best]

bez spacji



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości