Najlepszy multikomunikator

Założony przez  DamYan.

A ja wolę WTW bo jest funkcjonalny, nie jest przeładowany grafiką, nie ma reklam i jest bardzo stabilny :)
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Skoro tak dużo osób poleca ten WTW nie szkodzi przetestować ;) Może i mnie się spodoba :D
Korzystam od niedawna z AQQ, ale szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu (zdecydowanie wolę coś prostego), więc zastanawiam się nad zmianą.
To uruchom WTW, jest to prosty komunikator, bez zbędnych dziadostw takich jak emotikony itd..
Ja korzystam z Adium i jestem bardzo zadowolony.
Ja osobiście korzystam z WTW. Za czasów używania Fedory był to oczywiście Pidgin.
(27.01.2011, 21:42)Budziol napisał(a): Ja korzystam z Adium i jestem bardzo zadowolony.
Na Makowca nic lepszego chyba nie ma. ;) Fajny jest iChat, lecz 90% użytkowników wymaga od multi-komunikatora protokołu GG. :huh:
Ostatnio przerzucilem sie na ekg2. Polecam kazdemu, tlen, jabber, gg, zero reklam, dlugie opisy gg itd.
Serwery CS REKSIO:))
Ja używam AQQ, niekiedy przechodzę na zwykłe gg lecz potem wracam na AQQ :>
ja też na aqq jade jest szybki, stabilny (przeciwieństwo gg) i naprawde ma duże możliwości modowania (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) i dodatkowo jest bardzo mało zasobozerny a nie jak gg że ciągnie odrazu na starcie ponad 100MB
proste ze AQQ ^^
aqq bo nie ma reklam jak w gg =.=
Ostatnio wahałem się nad powrotem do AQQ, ale te rozmyte czcionki jednak za bardzo mnie wkurzają.
Poza tym chodzą plotki, że GG chce się dobrać do AQQ... zostaję przy WTW i czekam na obsługę MSN'a, bo gmailowy jabber czasami mnie do szewskiej pasji doprowadza.
Że co? Jakie rozmyte czcionki? Ja nie widzę żadnych:
[Obrazek: beznazwy1ln.jpg]

Ja używam AQQ od czasu gdy wyszło tak zwane 'NoweGG', które było bardzo wolne i zajmowało dużo pamięci operacyjnej. Aczkolwiek na Telefonie używam oficjalnego komunikatora GG.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Są rozmyte i to mocno. AQQ używa kontrolek Internet Explorera (są wymagane) i ClearType. Sam mechanizm jest ok, bez niego nie wyobrażam sobie obecnie czytania czegoś na komputerze. Niemniej w komunikatorze w ogóle się nie sprawdza.

W wypadku WTW posiadanie IE nie jest wcale konieczne. Poza tym jest wybór sposobu wygładzania czcionek, domyślna tj. ClearType rozmywa mi tak samo jak w AQQ, ale jest jeszcze jedna, AntiAlias, w wypadku której wszystko jest czytelne i w porządku. W AQQ wyboru nie mam.
IE instaluje się razem z systemem, więc po co szukać dziury w całym? I może nie tyle rozmyte, co nazbyt wygładzone.
Aczkolwiek widziałem metody renderowania, które estetycznie są o wiele gorsze od CT.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości