Zmiana języku stylu

Założony przez  MenAge.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:http://gamingplay.xaa.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Witam czy da się zmienić język stylu na polski?
I jak zrobić żeby styl bym kompatybilny z daną wersją forum?
Snake_ napisał 17.07.2014, 11:13:
Gdzie wzór wątku? Proszę o dodanie. 1 wątek - 1 problem.
Da się spolszczyć, robisz to w szablonach.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A jak to się robi dokładnie i co ze zmianą kompatybilności? Jak to zrobić?
Snake_ napisał 17.07.2014, 11:13:
1 wątek - 1 problem
W danym szablonie szukasz nazwy, potem ją spolszczasz i zapisujesz.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ale to w Panelu Administratora czy w ftp? Nigdy nie zmieniałem języka i nie wiem co i jak zrobić :/
W ACP → Style i szablony → szablony → Twój szablon → tam masz listę szablonów i szukasz.

To bardzo pomoże: https://webboard.pl/thread-45824.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
O takie coś chodzi? I co tu zmienić? Bo nie chce mieć guzików i całego forum po francusku czy co to za język jest.


Załączone pliki Miniatury
   
Tak, tutaj po kolei w szablonach szukasz i zmieniasz. Szukaj w nazwach szablonów (po rozwinięciu) o kolorze zielonym.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
I to mam pozmieniać nazwy tylko czy wejść w ten plik?
Masz wejść w szablon, tam będziesz mieć kod HTML, a w nim szukasz nazwy i ją tłumaczysz.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Dobra to ja już wiem może znajde jakiś styl po polsku.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości