Gdzie wgrać plik .psd styl MyBB

Założony przez  iOskar.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: http://sanandreas.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Gdzie wgrać plik .psd styl MyBB

Witam, instaluję styl na moje forum i gdzie mam wgrać plik .psd?
PS. W instrukcji nie pisze.
Link do Stylu: http://c-forum.pl/attachment.php?aid=409
[Obrazek: kad7kr4pb7rb.png]
Plik stylu *.psd trzeba zakodować pod dany silnik. Nie można go od razu wgrać. Zobacz co masz w folderze images i wgraj go na serwer FTP do głównego katalogu. Jak widzimy również posiadasz folder "Potrzebne pluginy", wgraj je do folderu inc/plugins a następnie aktywuj w ACP.

Opis instalacji stylów i grafiki
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ecosse, wszystko co było w folderze images wgrałem do odpowiednich katalogów. Potrzebne pluginy też wgrałem i aktywowałem. Proszę abyś wyjaśnił mi o tym jak zakodować po dany silnik.
Ohoho, to wcale nie jest takie łatwe. Najtańsze kodowanie jakie znam grafik wykonuje za nie mniej niż 120zł. Wszystko zależy od szablonu, ilości podstron oraz silnika. Wpisz na youtube jak zakodować szablon. Będą do tego potrzebne takie programy jak m.in. Adobe Photoshop CS5/CS6, Adobe Dreamweaver CS5/CS6, GIMP i wiele więcej...
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Na początku to najprościej jest w szablonach. Począwszy od headera - skończyć na footer. Nagłówek - stopka.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ecosse, dziękuję za pomoc, ale powiedz mi ludzie udostępniają darmowe styl pod forum i tam znajduję się plik .psd. Nie mogli go zakodować od razu?
(11.07.2014, 11:42)iOskar napisał(a): Ecosse, dziękuję za pomoc, ale powiedz mi ludzie udostępniają darmowe styl pod forum i tam znajduję się plik .psd. Nie mogli go zakodować od razu?

Kodowanie to żmudna praca i nie dziwię się im że po prostu nie kodują takich stylów. Niektóre z ich prac mogły być wykonane tylko np. na jakiś konkurs, który nie wymagał zakodowanego szablonu tylko samego pliku *.psd. Użytkownik nie wygrał konkursu i oddał plik *.psd to użytku publicznego (znam wiele takich przypadków). Jeżeli komuś na prawdę spodoba się dany szablon, to zakoduje sobie go samemu albo zleci to jakiemuś grafikowi.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ecosse, a do jakiego katalogu to później po zakodowaniu wgrać?
Do folderu images wszystkie potrzebne obrazki. Oraz zaimportować plik *.xml w ACP.
Pomoc poza forum - odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości