Dodanie dowolnej treści do nagłówka

PHP/MYSQL  Założony przez  MEXXIO.

Chciałem zapytać jak będzie wyglądał przykładowy kod który doda dowolną treść np zaraz przed {$stylesheets}
Co masz na myśli? Dodanie do szablonu? http://docs.mybb.com/Changing_Templates.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Opiszę to dokładniej, masz optionscode i dajesz textarea i chcę aby to co dodam w textarea wyświetlało mi się w szablonie headerinclude nad {$stylesheets}. I wszystko robione z ustawień tego pluginu, chcę zrobić coś takiego aby nie było potrzeby każdorazowego edytowania szablonu headerinclude.
W szablonie dajesz:
{$mybb->settings['nazwa_twojego_ustawienia']}
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A plugin do jakiego momentu wystarczy napisać? W sensie function pluginame_activate() function pluginame_deactivate() function pluginame_start()
Wystarczy _install() (+ _uninstall()), gdzie zostanie dodane ustawienie, którego treść ma być dodawana.
to _start nie jest konieczne - ale też nie jest szkodliwe. ;)

Wystarczy sama instalacja i deinstalacja + jeśli chcesz wywołanie do szablonu zmiennych / tego co napisałem. Możesz też tak zrobić przy instalacji:
    find_replace_templatesets"nazwaszablonu"'#'.preg_quote('{$stylesheets}').'#''{$stylesheets}{$zmiennacos}' ); 
    find_replace_templatesets"nazwaszablonu"'#'.preg_quote('{$stylesheets}').'#''{$stylesheets}{$mybb->settings[\'nazwa_twojego_ustawienia\']}' ); 

Jeśli chcesz użyć zmiennej to w głównej funkcji (najlepiej):
$zmiennacos $mybb->settings['nazwa_twojego_ustawienia']; 
i wtedy będzie to samo pokazywać.
Zamiast {$zmiennacos}może być to, co wcześniej było podane. Oczywiście $zmiennacos to jest nazwa moja, możesz co chcesz.

I Dezaktywacja:
find_replace_templatesets"nazwaszablonu"'#'.preg_quote('{$zmiennacos}').'#''' ); 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości