Publikacja modów na mybb.com

SEO/SEM/Marketing  Założony przez  BEAST.

Czy mogę opublikować mod na mybb.com? Jakie są wymogi? Jest to mod Google Analytics w najnowszej wersji która dodaje 3 opcje śledzenia.
Snake_ napisał 03.07.2014, 08:40:
Co to ma wspólnego ze skryptem MyBB?
Poprawiam tytuł. [Obrazek: modnotice_howto.png]
Jesteś autorem moda? jeśli nie to raczej nie (sam mam tam swoje wstawki ale nie jestem pewien)
Na logikę (jeśli nie jesteś autorem) to raczej nie możesz. Zresztą większość i tak jest udostępniona, jeśli jesteś autorem, to raczej droga wolna.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tak jestem autorem tego moda. Szukałem wczoraj tej funkcji lecz nie znalazłem. Więc stworzyłem własny. Muszą mieć jakieś wymogi bo nie można byle jakich modów wrzucać do supportu.

Ps. Bawił się już ktoś nowymi funkcjami Google Analytics?
mybb.com napisał(a):Submission Guidelines
Please be aware that the following guidelines apply to all submissions. Any submissions which does not meet the relevant criteria will be rejected.

Submissions should be made in English and must contain at least an English language pack (where applicable)
The ‘detailed information’ field must contain information about the submission which makes it clear what the submission is or what it does
Preview images can be uploaded with the submission and are strongly encouraged
Links to external websites in the information are discouraged
Submissions should be compressed in zip format and must not be encrypted or password protected.
Translations should include only translated language files and images as necessary and should not modify any original source code
Note: You do not need to contact a staff member to request your submission be approved. A member of staff will validate your submission as quickly as possible, which is usually within 24 hours.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Nie ma żadnych wymogów rzucasz i czaekasz na "akceptacje" ze strony team'u MyBB
Rozumiem i wielkie dzięx przyjaciele. Na razie muszę przetestować skrypt.
(01.07.2014, 20:57)BEAST napisał(a): Ps. Bawił się już ktoś nowymi funkcjami Google Analytics?

Tzn. jakimi? Wiem, że weszło nowe, ale jeszcze tego nie przerabiałem dokładnie nie jest to sprawa pilna.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości