Niektóre grafiki ze stylu nie wyświetlają się.

Założony przez  Blliss.

wersja skryptu MyBB: 1.6.13
adres forum: http://deathverdict.cba.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Po pobraniu tego themu i przeniesieniu na ftp niektóre grafiki nie wyświetlają się, nie wiem co jest tego powodem. (grafiki umieściłam w folderze w /images) Mógłby ktoś pomóc? Dodam, że jestem początkująca ;)
Wejdź w swój styl i skopiuj folder "English", następnie zmień jego nazwę na "polish" i wgraj na FTP tam gdzie są obrazki tego stylu itp.
(26.06.2014, 14:50)Inteligentny napisał(a): Wejdź w swój styl i skopiuj folder "English", następnie zmień jego nazwę na "polish" i wgraj na FTP tam gdzie są obrazki tego stylu itp.

Niestety nie działa.

Zmieniłam ścieżki do katalogu obrazków oraz logo forum, lecz pojawiło się tylko to drugie.
Obrazki mają być w images/images/wow
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Już niektóre działają, wplotły mi się niepotrzebne backslashe. Ale ciągle reszty tła nie ma.
Obrazek, który ma służyć jako tło wgraj do /images/wow/contentbg.jpg.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Niezbyt bardzo rozumiem, mam utworzyć dla niego osobny katalog? (obrazek jest już w katalogu wow). To samo tyczy się obramowań?
nie.

contentbg.jpg wgraj do images/wow
i
border.gif wgraj do images/wow/
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Było już tam od początku.

Tak ogółem wygląda początek, jeśli w czymś by to pomogło
Pokazałeś screen z images/images/wow. A ma być w images/wow xd.
Źle zakodowany szablon ;)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości