Powolne aktualizowanie się strony.

Założony przez  psychol44.

Gdy edytuje coś w css. bardzo wolno mi się pokazują zmiany na stronie, trzeba czekać nawet dzień. Zobaczyłem czy tak też jest na telefonie i wyszło że tylko u mnie na komputerze tak się robi. Jak zrobić aby zmiany w css. pokazywały się odrazu ??
Być może to wina przeglądarki. Spróbuj na innej przeglądarce albo odśwież stronę za pomocą CTRL + F5 - to powinno pomóc.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
na innej przeglądarce to samo. Spróbowałem "CTRL + F5" i zadziałało na zmiane tła, belka cały czas ta sama, na telefonie mi zmieniło.
Powciskaj kilka razy CTRL + F5 aż uzyskasz pożądany efekt. Ewentualnie wyczyść całe cookie z przeglądarki. Podaj link do forum i pokaż co konkretnie powinno być zmienione - zobaczę czy u mnie widać zmiany.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
no brałem kilka razy, już czyszczę ;) http://cs-luj.xaa.pl/ - belka powinna być czerwona. U Ciebie na pewno działa.
(21.06.2014, 16:22)Ecosse napisał(a): Ewentualnie wyczyść całe cookie z przeglądarki.
*cache

(21.06.2014, 16:27)psychol44 napisał(a): no brałem kilka razy, już czyszczę ;) http://cs-luj.xaa.pl/ - belka powinna być czerwona. U Ciebie na pewno działa.
Belka działów? Jedyny czerwony element to informacja dla gości.
Napisz konkretnie, które definicje są zmieniane i w którym pliku CSS.
@Devilshakerz, mój błąd. Chodziło mi o cache.

(21.06.2014, 16:52)Devilshakerz napisał(a): Belka działów? Jedyny czerwony element to informacja dla gości.
Napisz konkretnie, które definicje są zmieniane i w którym pliku CSS.

Chodzi o "belkę" z menu. Klasa to primary_nav. Wcześniej była czerwona, teraz zmienił na jakąś inną - lecz zmiany widzę.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
No dokładnie... u was odrazu widać zmiany a u mnie poo godzinie albo dłużej.
Wiele też zależy od domeny.
taaak od domony... jak by zależało od domeny to by wszystkim się nie chciało załadować, a po resztą na telefonie mi śmiga, tylko na komputerze nie chce się nic zaktualizować. Macie jeszcze jakieś pomysły ?

Dodam że usuwanie ceche i odświeżanie strony nic nie daje cały czas mam tą samą główną belke (primary_nav) i to samo standardowe tło (a powinienem widzieć bloki na górze)
Zajrzyj do źródła i sprawdź, czy tam widać dokonane zmiany (czyli pliki .css).
no właśnie nie... może jakąś blokade mam ??
Tobie chodzi o belkę od menu na górze, czy o belki działów ?

*Nie ten temat -,-
H1Z1Forum.PL - Polska społeczność graczy H1Z1
Masz tak na wszystkich przeglądarkach?
Skaju czytaj posty... napisałem o jaką chodzi. Tak na wszystkich.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości