Codzienna monotonność, czyli jak wygląda wasz plan dnia

Założony przez  fixiq.

Tak sobie, siedzę rano przed pracą i myślę o tej całej monotonności. Że człowiek im starszy to nawet nie zauważa, że codziennie wykonuje te same czynności :sciana:

Tak więc, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wasz plan dnia.

Pozdrawiam
Rano wstaję, jem śniadanko, robię brzuszki, myję się -> Wychodzę do szkoły -> W szkole siedzę do 14-15 -> Wracam, jem obiadek, myje się i wchodzę na kompa -> Siedzę sobie tak do 17-18 i wychodzę na świeże powietrze -> Wracam do domu ok. 21-22, robię zadania, jem, myje się. :D

Pozdrawiam :D
Praca, dom, spać, praca, dom, spać, praca..... xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
to mnie podobnie jak u SLAVOO Praca, dom, spać, praca, dom, spać, praca...no może czasami browar ;)
To ja teraz swój opisze ;)

3:30 - pobudka
Jak wstanę to się ogarniam, potem nakrecic papierosów do roboty. Wypic kawę, zapalic i 5:20 wychodzę.

Od 6:10 do ok 18:05 jestem na terenie zakładu pracy.

Potem ok. 19:30 docieram do domu. Obiad, troche przy kompie posiedziec i na koniec sie z synkiem pobawic. A pozniej spać i replay.
NitkaGDA napisał(a):3:30 - pobudka

Samobójca xD xD xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Jak widać żyje. A wstaje tak od jakichs dwóch lat
Ogółem życie nie powinno tak wyglądać, nie powinno.

Żyć w tym kraju, zapieprzać jak wół za marne pieniądze na etacie.......codzienność 85% polaków.

Plan dnia u mnie jest różny ;) wstaje 7:00, ogarniam się, do szkoły, czasami po południami, lub gdy zrobie sobie wolne ogarniam na podwórku (jako, iż mieszkam na wsi, pracy związanej z koszeniem, drzewkami, ogrodowe sprawy nie brakuje) wieczorami czytam książki realizując się tym samym względem przyszłości....czyli co będę robił później, czyli - co chce w życiu osiągnąć

Pozdrawiam ;)
Moje godziny wstawania zależą od zmiany ;) Ogólnie tak jest -> wstać, wyjść z psem, zjeść śniadanie, przyszykować się do pracy, potem praca, powrót z pracy, zakupy, obiad, elementy czasu wolnego, kolacja, moderka ;) i spanie.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
uogólniając: spanie - śniadanie - kawa - prysznic - praca- dom - obiad - komputer - sklep - dom - tv - spać



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości