Jaki komputer wybrać?

Założony przez  DmG_.

Przyszła pora na wymianę komputera ;). PC mam zamiar kupić w sklepie komputerowym.
Proszę Was o propozycje poszczególnych komponentów. Chcę, aby poszła na nim FIFA 14 itp. Cena do 1 500 zł. Z góry dzięki ;).
http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe...4?page=0,4 + obudowa = 1429 zł

@edit:
http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe...rwiec_2014
Link nie działa.
http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe...4?page=0,4

@zgadzam się ze Sławkiem. Nie ma sensu kupować taniego komputera, z którym będziesz musiał się męczyć. Lepiej zaoszczędzić jeszcze trochę i kupić porządny sprzęt, który faktycznie będzie przystosowany do gier.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
(08.06.2014, 06:50)Twister napisał(a): Przyszła pora na wymianę komputera ;). PC mam zamiar kupić w sklepie komputerowym.
Proszę Was o propozycje poszczególnych komponentów. Chcę, aby poszła na nim FIFA 14 itp. Cena do 1 500 zł. Z góry dzięki ;).

Domyślam się że nie masz więcej kasy niż 1500 ale nie warto moim zdaniem kupować w ten sposób. Lepiej dozbierać jeszcze 1000 i kupić coś, na czym będą chodzić najnowsze gry i coś, co będzie Ci służyć przez kolejne 5-7 lat.
Potem kupisz następny. To nieuniknione.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(08.06.2014, 09:38)SLAVOO napisał(a):
(08.06.2014, 06:50)Twister napisał(a): Przyszła pora na wymianę komputera ;). PC mam zamiar kupić w sklepie komputerowym.
Proszę Was o propozycje poszczególnych komponentów. Chcę, aby poszła na nim FIFA 14 itp. Cena do 1 500 zł. Z góry dzięki ;).

Domyślam się że nie masz więcej kasy niż 1500 ale nie warto moim zdaniem kupować w ten sposób. Lepiej dozbierać jeszcze 1000 i kupić coś, na czym będą chodzić najnowsze gry i coś, co będzie Ci służyć przez kolejne 5-7 lat.
Potem kupisz następny. To nieuniknione.

Albo kupić używane :).
Kupiłem o to taki komputer :). Jak oceniacie zestaw? Czy pójdą na nim FIFy? :)
[Obrazek: 29mn9iw7h1dh.jpg]
[Obrazek: dr4r7dvzsr8w.jpg]
Pierwsze co bym zrobił to zmiana na Win7 lub 8.1
To wiem :). Mam na pendrive, ale nie chce się zainstalować :). Pożyczę od kogoś 7 ;).
Poza tym systemem to nie tak zły PCcik :)
Win XP i uefi ?
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Musiałem coś tymczasowo zainstalować.
Skoro XP zainstalowałeś bez problemu, to Win7 też powinien pójść.
(13.06.2014, 22:25)NitkaGDA napisał(a): Skoro XP zainstalowałeś bez problemu, to Win7 też powinien pójść.

Gdybym miał 7 to bym zainstalował :D.
(13.06.2014, 16:10)Twister napisał(a): Kupiłem o to taki komputer :). Jak oceniacie zestaw? Czy pójdą na nim FIFy? :)
[Obrazek: 29mn9iw7h1dh.jpg]
[Obrazek: dr4r7dvzsr8w.jpg]

Mało RAMU! Battlefield 4 potrzebuje 6GB
Cytat:Core i5 3.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza), 30 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7/8

To teraz minimum.
Dorzuć.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości