Wysyłka przedmiotu kurierem przez Allegro

Założony przez  Daniel Praźmo.

Cześć, mam do was małe pytanie, odnośnie tego jak wygląda kwestia przesyłki kurierskiej przez Allegro (jako sprzedający). Czy ktoś z was miał okazję wysyłać sprzedany przez Allegro przedmiot kurierem? Czy serwis automatycznie zleci firmie kurierskiej odebranie ode mnie paczki, czy muszę się zatroszczyć o jej nadanie we własnym zakresie?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Robisz to we wlasnym zakresie
Sam wysylasz paczke
Allegro nie ingeruje w proces wysylki

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Jaką funkcję pełni zatem ich system SENDIT?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Moglo sie cos zmienic od czasu kiedy ja z tego korzystalem

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
(06.06.2014, 21:21)Supryk napisał(a): Moglo sie cos zmienic od czasu kiedy ja z tego korzystalem

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Możliwe, bo teraz przy wystawianiu przedmiotu przy przesyłce kurierskiej musiałem podać jej wagę, wymiary i wybrać firmę i na podstawie tego wyliczyło mi cenę :D
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
A nie lepiej zapytać dokładnie na samym Allegro? xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(06.06.2014, 23:20)SLAVOO napisał(a): A nie lepiej zapytać dokładnie na samym Allegro? xD

Allegro nie ma telefonicznego biura obsługi (numer jest, ale nikt wam nie odbierze, info z pierwszej ręki :D), a na odpowiedź mailową można też czasami od nich czekać w nieskończoność :p
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Wysyłam przez sendit kilkanaście-kilkadziesiąt paczek miesięcznie. Sprzedaż i z allegro i ze sklepu internetowego na Gekosale, do którego mam integracje z Sendit. Rewela
Ja wysyłam kurierem na własną ręke, ale możliwe że doszły jakieś zmiany, gdzie wysyłający nie musi zamawiać kuriera tylko wszystko jest zorganizowane.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości