Background - zmiana wymiarów

Założony przez  ostr.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum: c s-city.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): czemu background jest tylko do połowy forum?
Snake_ napisał 02.06.2014, 20:55:
Wydzielam.
Bo ten z podhala jest chu*owy, bo jest duży. Pobierz jakieś z załącznika i daj mu wartość repeat. Będzie ładował się maksymalnie 2 sekundy (aktualny ładuje się z 10) i będzie u każdego na cały ekran.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
a tu mam : repeat-x 50% 0; a mi sie z podhala wlasnie podoba, bo fajny, albo czarnego calkiem jak na cs-swiat.pl chciałbym
Dałem ci w załączniku 6 świetnych backgroundów podobnych do tych z cs-podhale, czego więcej chcesz? Ustaw sobie każdy po kolei i zobacz który ci przypadnie do gustu...
Pomoc poza forum - odpłatnie.
tamte, co mi podales, wgl nie wchodzą :)
@edit, chciałbym wiedzieć, jak rozplanować na calą stronę, background
background-size: 100% 100%;
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
background#191919 url(images/carbon/back.png) background-size: 100% 100%;
color#bcbcbc;
fontnormal 11px tahoma,helvetica,arial,sans-serif;
positionrelative;
padding-bottom20px;
margin0;
padding0
to dalem i background na forum zrobił się przezroczysty
background#191919 url(images/carbon/back.png);
background-size100100%;
color#bcbcbc;
fontnormal 11px tahoma,helvetica,arial,sans-serif;
positionrelative;
padding-bottom20px;
margin0;
padding0
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
działa, lecz te kółka na background są takie rozciągnięte.;/ czemu?
no bo background rozciągneliśmy do 100% :D
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No wiem, ale ja chce na całe forum background i zeby nie było rozciągnięte .. :D
No to zrób obrazek o takich wymiarach. :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
na podhalu mają takie wymiary i wszystko pięknie, ok;d
Jak chcesz mieć wszystko pięknie i żeby u każdego było pięknie to pobierz sobie piąty obrazek od lewej, ten który dałem ci w załączniku → https://webboard.pl/attachment.php?aid=8176

I potem przypisz taki background:

background#191919 url(https://webboard.pl/attachment.php?aid=8176) repeat; 

Kropki są prawie takie same jak na cs-podhale, a nawet lepsze. Nie wiem w czym masz problem.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Akurat pobrałem ten obrazek, lecz nie chce mi chodzic, nie wiem czemu.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości