Styl, problem z importem.

Błąd   Założony przez  GanGsteR1.

wersja skryptu MyBB: Najnowsza
adres forum: - Brak- - Localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Styl - Five Role Play, błąd że jest uszkodzony, nie importuje mi go, ktoś mi pisał że jest podzielony modułowo czy jakoś tak pisany, może ktoś wie jak go wgrać?


Załączone pliki
  XML.rar (Rozmiar: 53,24 KB / Pobrań: 158)
Trzymaj. Powinno pomóc


Załączone pliki
  XML.rar (Rozmiar: 53,25 KB / Pobrań: 132)
Niestety dalej wyskakuje ta informacja, że styl jest uszkodzony.
http://community.mybb.com/thread-148259.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ktoś mi to pomoże ogarnąć bo zrobiłem teraz wielkie Oczy i szczęka mi opadła, udało mi się tylko wyszukać te 4 kroki kolejnych nie potrafie zrobić.
bo moze ich nie masz
sprawdz teraz, po poprawieniu tych 4

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Zrobiłem wszystko co podał mi moderator snake czy jakoś tak dalej nic.
Tamto musisz zrobić w plikach, na pewno znajdziesz, jeśli dobrze szukasz...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Snake - zrobiłem w plikach, dalej mi to nie działa, może chcesz mi pomoć, dokładnie dać te pliki - edytowane oraz ten plugin, bardzo bym prosił.
Jakim programem edytujesz pliki na serwerze? We wszystkich dokonałeś prawidłowych zmian? (Notepad++, np.).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Notatnikiem, czy to jest różnica, mógł byś mi dać edytowane te pliki, byłbym bardzo wdzięczny ;)
Zrób to notepadem++.

NIe oczekuj na gotowce, szybciej sam zrobisz, niżeli ktoś za Ciebie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No cóż, zrobiłem to Notepadem ++ i dalej nic, może ktoś zna inne rozwiązanie? bardzo zależy mi na tym stylu.
pokaz dokladna tresc bledu
Wystąpiły następujące problemy:
MyBB nie znalazło danych dotyczących stylu w przesłanym pliku. Upewnij się, czy plik nie jest uszkodzony.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości