Mój pierwszy styl - Ecosse

Galeria  Założony przez  Ecosse.

Cześć. Ostatnio mi się nudziło, więc zacząłem bawić się ze stylem Default. Poniżej pokazuję wam mój pierwszy styl mybboard. Prawie w całości wykonany jest tylko z elementami CSS. Jedyna grafika to ikonki zwijania działów :)

Styl nie jest jakiś mega zajebisty, ale od razu mówię że jestem totalnym amatorem, jeżeli chodzi o tworzenie stylów :D

(Kliknij w obrazek aby powiększyć)

[Obrazek: Mh7t5rol.jpg]

[Obrazek: kh8QAi0l.jpg]

Na stronie głównej chcę zmienić jeszcze nagłówek. Mam taki pomysł aby zrobić takie jakby puzzle i dopiero na tym umieścić napis. Mam z tym małe problemy, ale niedługo udostępnie uaktualnioną wersję.

Nad wyglądem profilu, tematów oraz działów obecnie pracuję.
Jest to mój pierwszy styl i jest on bardziej eksperymentalny :)
Dla ciekawskich bez problemu udostępnię :)

Proszę o opinie, sugestie oraz ciekawe pomysły.

Pozdrawiam,
Ecosse!
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Jeśli to Twój pierwszy styl to bardzo dobrze (choć na ss nie da się zobaczyć błędów :)). Styl ładnie kolorystycznie, ale według mnie jednak trochę za zwykły. Może jakby dodać jakieś tło byłoby idealnie ;).
Dzięki za opinie. Moim zdaniem styl nie jest "za zwykły". Mi osobiście taki styl się podoba i raczej taki pozostanie :)

Poniżej daję małą aktualizację. Lekko odświeżona strona główna, profil użytkownika oraz widok tematu.

(Kliknij w obrazek aby powiększyć)

[Obrazek: hpTt2Zyl.jpg]

[Obrazek: XKO77C9l.jpg]

[Obrazek: leJe4h2l.jpg]

Proszę o opinie, sugestie oraz ciekawe pomysły. Naprawdę mnie napędzają :)
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Style fajny i moim zdaniem czytelny choć osobiście wolę nieco jaśniejsze kolory :)
Mi styl przypadł do gustu i jest on naprawdę świetny :) dodasz w download?
(11.05.2014, 21:02)MateoQ napisał(a): dodasz w download?

Na razie tego nie planuje. Raczej nie dodam.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Bardzo ładny styl, ładnie się prezentuje :)
Szczerze mówiąc styl jak styl. Na pierwszy rzut oka nic szczególnego patrząc na SS. Wiele takich w necie. Ogólnie OK.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Bardzo prosty styl. Widać że na Mybb a nie jakiś z IPB zerżnięty, lecz chyba gdzieś juz taki widziałem, a a raczej podobny.
(12.05.2014, 17:35)Sk13q napisał(a): Bardzo prosty styl. Widać że na Mybb a nie jakiś z IPB zerżnięty, lecz chyba gdzieś juz taki widziałem, a a raczej podobny.

Nie jestem zwolennikiem stylów IPB. Zakochałem się w MyBB i bardziej takie style mi się podobają. Tak jak już mówiłem, styl nie jest jakiś hiper mega wypasiony, bardziej podchodzi pod zwykły, ale taki najbardziej mi się podoba :)
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Jeżeli to faktycznie twój pierwszy styl to jak na amatora jest on bardzo dobry.
Ale stopka ma za małą wysokość trochę. (Taka drobna porada - podwyższ ją o jakieś 10%)
Małe zmiany:
  • Dodanie statusu online/offline do widoku posta
  • Nowy wygląd załączników
  • Dodano efekty do ukrytych/zaznaczonych postów
  • Od teraz menu działa na metodzie "sticky" - scrolluje się razem ze stroną oraz powraca na swoje dawne miejsce podczas powrotu
  • Dodano slider z ogłoszeniami na stronie głównej
  • Dodano efektowne scrollowanie strony do góry
  • Dodano nowy pasek scrollowania
  • Dodano efektowne zwijanie działów

Nowy wygląd załączników: (kliknij aby powiększyć)

[Obrazek: stDCTAml.jpg]

Nowy wygląd opisu posta: (kliknij aby powiększyć)

[Obrazek: 8XuwmsBl.jpg]

Slider z ogłoszeniami na stronie głównej:

[Obrazek: qTL1R0R.png]


Jak będą chętni to mogę udostępnić styl w dziale Giełda ogłoszeń. Koszt nie będzie duży, maksymalnie jakieś 15pln.

Proszę o opinie na temat stylu - co dodać/zmienić/sugestie.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ecosse młody człowieku :) jesteś co raz lepszy w kodowaniu. Styl wydaje się niezły, chociaż osobiście wolę jaśniejsze kolory. Dałbyś jakieś link do demo..?
vabos, demo mogę udostępnić na PW. Napisz.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
to poproszę :)

Edit:
Chociaż styl kolorystycznie (ciemne kolory) mi nie podchodzi ale po szybkiem teście mogę śmiało go polecić innym. Jest przejrzysty. Podobają mi się te zakładki z kategoriami. Być może mało istotne ale style zawiera niewiele błędów XHTML.

Powinieneś odpalić galerię stylów tak by każdy mógł sobie przejrzeć Twój dorobek. :)

Dobra robota!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości