styl [jak odzyskac]Nagłówek

Założony przez  PAVIXION.

Witam przypadkiem usunąłem całość (Nagłówek) miałem osunąć nie z tej zakładki no i teraz moja wielka prośba i pytanie jak przywrócić ten nagłówek?
Może gdzieś w bazie jest albo cofnąć te modyfikacje jakoś z bazy da się?
Najlepiej zainstaluj styl jeszcze raz.
Nie instaluj ponownie - wystarczy XML ze stylem. Bo jeżeli przeinstalujesz, to inne zmodyfikowane przez Ciebie szablony/arkusze zostaną utracone. Bezpowrotnie.

Więc wracając do tego - otwórz plik XML ze stylem (najlepiej w Notepad++) i wpisz w wyszukiwarce:
<template name="header"
Jeżeli znajdzie odpowiedni fragment, to skopiuj wszystko od:
<![CDATA[
do
]]>

Szablon kończy się znacznikiem zamykającym </template> (który w Notepad++ jest jeszcze dodatkowo pokolorowany na niebiesko), więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z odnalezieniem końca tego szablonu. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć, ani "oczami", ani przez wyszukiwarkę kodu szablonu, to znaczy, że najprawdopodobniej theme korzysta z oryginalnego szablonu, więc wystarczy że w ACP weźmiesz w szablonie header opcję Przywróć oryginał. I wszystko powinno grać.
A gdzie się znajduje ten plik w jakim katalogu bo w images/nazwa stylu/ tam nic nie ma :(
tzn tego pliku
Załóżmy że używasz styl Afresh Black. Jeżeli masz archiwum z tym stylem na dysku (styl pobrałeś z mybboard.net), to otwierasz to archiwum i wypakowujesz plik z rozszerzeniem .xml, prawdopodobnie Afresh Black-theme.xml (chociaż tu mogę się mylić). Jeżeli zaś nie masz archiwum na dysku, to ściągasz theme którego używasz ponownie z jakiejś strony (np. właśnie mods.mybboard.net) i wypakowujesz plik XML. Dalej robisz to co napisałem w poście #3.
A jak nie mam nic a styl był pobrany w z włoskiej strony i przerobiony? a strona juz nie istnieje?
To ja zapytam tak. Jak się ten styl nazywa. Musisz gdzieś na dysku mieć plik XML tego stylu bo inaczej być go nie wgrał. Jeżeli tego nie masz będziesz musiał wgrać inny styl. Podaj najlepiej link do forum.
Linku nie podam bo zaraz mnie zjadom ale już sobie poradziłem :P

Hehe jaki ja mądry jestem :P wielkie dzięki za pomoc Tuptuś :):)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości