Wygląd profilu ala ipb

Szukam  Założony przez  ostr.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:www.cs-city.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam! Chciałbym zrobić taki wygląd profili jak na załączniku ala ipb (gdy się na kogoś profil wbije) Da się coś takiego zrobić za darmo?
chodzi mi kto odwiedział profil (like) np nowy itp, ile razy odwiedzano profil ogolnie tak jak na załączniku. Proszę o pomoc.


Załączone pliki Miniatury
   
carbon by baszar
z tego stylu wez szablony i uruchom plugin
są 3 pluginy, aktywowałem i dalej profile mam takie same :/
szablony skopiowałeś?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tak, wgrałem caly szablon na forum, pluginy wgralem tez, aktywowałęm, lecz ja nie chce mieć na tym stylu tego wyglądu tylko na innym.
No ale zawartości + klasy css z szablonów podglądu profilu sobie skopiuj do siebie...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
wnioskuje z tego co autor napisał ze nawet sobie szablonów nie podmienił
Można prosić bardziej szczegółowo jak to zrobić?
Trzeba Ci opisywac jak skopiowac zawartosc szablonu z jednego stylu do drugiego?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
(08.05.2014, 19:22)ostr napisał(a): Można prosić bardziej szczegółowo jak to zrobić?

zawartość szablonu w stylu carbon zaznaczasz (CTRL+A, potem CTRL + C) przechodzisz do swoego stylu, i to samo, tylko, że w szablonie bierzesz CTRL + A, a następnie CTRL + V...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości