Zmiana wyglądu działu

Błąd   Założony przez  ostr.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:www.cs-city.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):Witam, mam problem z działami tak jak na załączniku, da się to jakoś naprawić? Proszę o Pomoc.
Snake_ napisał 29.04.2014, 15:32:
Poprawiam tytuł. [Obrazek: modnotice_howto.png]


Załączone pliki Miniatury
   
Nie ogarniam. Co tu jest nie tak?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
tak, jest to u góry działu zamiast na srodku, to co zaznaczyłem, tematy i odpowiedzi.
Na forum jest inny styl :facepalm:
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
jaki inny ? mialem poprostu reset forum xD i dlatego inny... ale dalej mam to co pokazałem...
Mógłbyś jeszcze raz - dokładnie opisać co jest nie tak? Jak do tej pory nic nie rozumiem wciąż.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
co tu jest do zrozumienia? zobacz na załącznik temat jest u góry działu, odpowiedzi, Tematy zobacz to co zakreśliłem chcę, aby było to wszystko na srodku
Refresh
forumbit_depth2_forum (opis działu) →

<td class="forumbit_trow3 postcountgrid" valign="top" align="right" style="width:70px; white-space: nowrap"
zamień na:
<td class="forumbit_trow3 postcountgrid" align="right" style="vertical-align: middle; width:70px; white-space: nowrap"
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Dalej nie pomogło;x
Nie widzę zmian, o które prosiłem.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości