Kolory wątków oraz widok profilu w temacie

Założony przez  MoonShine.

wersja skryptu MyBB:1.6
adres forum:forum.my-skill.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Wgrałem szablon na forum, ale poprzednie zmiany zmieniły kolor tematów na taki oraz widok profilu po lewo(SS1), jak to zmienić aby było jak na SS 2
Jest tak: SS1
[Obrazek: 96141037562242864364.png]

A musi być tak: SS2
[Obrazek: 42734997453187567370.png]
(28.04.2014, 19:29)MoonShine napisał(a): Wgrałem szablon na forum, ale poprzednie zmiany zmieniły kolor tematów

Nic z tego nie rozumiem. Z tego co widze jest to szablon splat, wgraj go ponownie
Bez zmian :/

Ps. jakiś plik css może po to kolor zmieniony jest na czarny no i nie dopasowany widok profilu jest nie mam pojęcia jakie pliki są za to odpowiedzialne
Na forum.my-skill.eu widzę w ogóle coś inneg. Coś źle robisz, może crtl +f5
Teraz zobacz chciałem pierw skończyć wszystko i potem opublikować
np
posty_postauthorinfo2 global.css

itd dalej
Prawym zbadaj element
Nie ogarniam.

Teraz nie mogę użyć opcji edytuj nawet jak to naprawić ?
Jakiej opcji edytuj? I co robiłeś, że nie działa?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Już działa wina javy ale dalej mam problem jak na obrazku w 1 poscie.
Jakby nie patrzeć, ale na forum masz inny styl.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Bo przestawiłem teraz zobacz.
Użyj tego: https://webboard.pl/thread-45824.html
Tam będzie pokazane, gdzie zmieniać kolory.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
To pomogliście niema co.
W czym problem?

Jak już wiesz, gdzie szukać to zmieniasz tam jedynie background ( i color jeśli chcesz).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No nie bardzo gdybym to ogarniał to bym nie pisał tak ? a więc może wiecie jakie pliki odpowiadają za to żebym mógł sobie z 2 forum poprawne pliki skopiować.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości