Aktywność modka

Założony przez  vabos.

Cześć,

Tak obserwuję / uczestniczę w tym forum i jedno co mnie zastanawia i rzuca się w oczy....to szybkość i ilość odpowiedzi udzielana przez moderatora Snake_'a. W wielu forach uczestniczę ale to co wyprawia Snake_ jest naprawdę porażająca w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Good Job! :zdziwko::zdziwko:

   
Ja tylko jestem w stanie pomóc komuś jak on jest w szkole czyli rano xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Dzieje się to dlatego, że Snake jest jak procesor wielowątkowy gdzie na jego jedno jądro przypadają 4 wątki, które wykonują każdą napotkaną operację. W dodatku wykonuje się ona jak ultra pierdnięcie, że nawet nie upłynie jeden cykl procesora, a procedura została już wykonana :D
:D:D ale aż tak szybko...?
BTW. jest jeszcze kilku takich tutaj ale on....bije wszystkich!
W sumie to wykonuję tylko swoje obowiązki. :)
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Teraz jest polowanie na wątki bez odpowiedzi. xD

BTW: Snake mnie przeraża z tą szybkością :D
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Dobry jest, to trzeba mu przyznać :)

Ciekawi mnie czy Snake ma swoje forum, hmmm :D
Snake_ napisał 22.04.2014, 21:49:
Swojego nie (nie mam pomysłu), mimo to mam zajęcie. :D
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ja znam tajemnicę jego szybkości i Wam zdradzę :D

On już zna odpowiedzi zanim autor napisze temat. Przygotował sobie milion gotowców i tylko wkleja stąd ta szybkość xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Haha, dokładnie! Jednak to trochę prawda, bo większość tematów z problemami na tym forum już po prostu była, a tematy wciąż są zakładane na nowo i wystarczy podać linka do gotowego rozwiązania :)

To bardzo pozytywne, ponieważ daje nam do myślenia, że silnik MyBB jest coraz bardziej doskonalszy, bo nie pojawiają się nowe, niespotykane dotąd problemy :)
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ludzie w koncu powinni nauczyć się używać wyszukiwarki, bo 90% "nowych" problemów jest rozwiązana dawno na forum i to częstokroć wielokrotnie.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości