Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Dzięki za obdarzenie mnie zaufaniem, postaram się pomóc. :)
Serwery CS REKSIO:))
Zmiany,zmiany,zmiany...pewnie na lepsze.Gratki
Gratulacje;)
Gratuluje
To czas na moje 2 minuty...
Dziękuję wszystkim za przywitanie no i za zaufanie.
Postaram się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki.
Pozdrawiam
Od tej pory nasz kochany Adik nie będzie już sam - mamy 2 Grafika pokładowego!

Blachę [Obrazek: team-designer.gif] otrzymuje kych0

Szczerze gratuluję kych0, i zapraszam nadal do przesyłania aplikacji: https://webboard.pl/temat-mybboard-pl-oglasza-nabor
Bardzo się cieszę i jednocześnie gratuluję kych0! ;) Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
A dziękuje bardzo za zaufanie, mam nadzieje że będe dobrze wykonywał swoja prace.
Dziś blaszkę zmieni Taxido:
[Obrazek: avatar_977.jpg]

W imieniu całej Ekipy dziękuję mu za pracę na rzecz serwisu, szczególnie za rozwijanie MyBB Migratora i pomoc w wielu innych projektach. Taxido oczywiście pozostanie naszym Mentorem:
[Obrazek: team-mentor.gif]
gratuluje czwórce nowych ludzi którzy zdobyli rangę :P
Na początek przykra dla mnie osobiście sprawa. W wyniku wielu zawirowań w życiu prywatnym (ale pozytywnych!) oraz coraz mniejszej ilości wolnego czasu z blachą Admina żegna się znany i lubiany nie tylko przez Użytkowników:

[Obrazek: avatar_63.jpg]

matc

Bardzo dziękuję matc za bardzo owocną współpracę, dobre i przemyślane decyzje, wsparcie dla całej społeczności MyBB, zarówno w Polsce, jak i na Comm. Dziękuję x 10 :) Mam tylko nadzieję, że matc pozostanie z nami, mimo wszystko, ale tym razem z rangą Mentora. Życzę powodzenia w każdej dziedzinie życia!

Ale, żeby nie było zbyt smutno - mamy też błyskawiczny awans naszego dotychczasowego BT:

[Obrazek: avatar_300.jpg]

lukasamd odznacza się wielkim zaangażowaniem w sprawy MyBB, "skrypcenie" i różne programistyczne oraz okołoprogramistyczne tematy.
Życzę równie wiele zapału na stanowisku Developera.

lukasamd dostaje blaszkę:

[Obrazek: team-developer.gif]
Ekipę opuszcza nasz dotychczasowy tłumacz i opiekun techniczny style.mybboard.pl - hippie:

[Obrazek: avatar_1319.png]

Dziękujemy za owocną współpracę na rzecz MyBB w Polsce i życzymy powodzenia w innych projektach.

hippie otrzymuje status Mentora MyBB.
Chciałbym ogłosić kolejny awans naszego dotychczasowego BT:

[Obrazek: avatar_4872.jpg]

Dark15 raportuje, raportuje i jeszcze raz raportuje. Bardzo szczegółowo i rzetelnie podchodzi do powierzonych mu zadań, dlatego awansuje na stanowisko Moderatora kategorii Po godzinach.

Dark15 dostaje blaszkę:

[Obrazek: team-mod.gif]

Gratuluję i życzę powodzenia :)

Jeśli i Ty uważasz, że możesz zająć funkcyjne stanowisko na MyBBoard.pl - zapraszam go zgłoszenia aplikacji: https://webboard.pl/temat-mybboard-pl-oglasza-nabor
Gratuluję Dark ;) Z pewnością mógłbyś zastąpić całą armię moderatorów! Mam nadzieję, że nowe wcielenie pozwoli Ci nabrać jeszcze większego zapału :D
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Gratulację dla Darka, obyś nadal miał ten zapał, jaki miałeś do tej pory i służył temu forum przez długi czas.

@offtop
Co do mnie, to już dosyć dawno się zgłosiłem, ale mam małe szanse na moda z moim stażem i czasami głupimi błędami, które popełniam :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości