Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Bardzo dziękuję za awans i mam nadzieję, że autorzy MyBB nie będą się obijać (w końcu trzeba mieć o czym pisać). ;)

Nidrax, dziękuję za miłe słowa i również serdecznie gratuluję awansu! Nie ma co, zasłużyłeś na to. :)
GiboneKPL, że tak powiem, "ani nie potwierdzę, ani nie zaprzeczę". Stay tuned!
Gratulacje dla obu panów, a także za ciekawy news o MyBB 1.8 :)
Tego było tu trzeba.
Bardzo długo czekałem na to, by znów móc przyjąć tego Pana do Ekipy. W związku z naszymi problemami technicznymi i moim nieogarem - do MyBB PL wraca lukasamd :)


Łukasz wspomoże Errorera w migracji całego serwisu na nowe bebechy MyBB :), więc szykują się duże zmiany. Oj, duże :)
gratulacje lukasamd, dzięki Tobie w końcu się coś ruszy :)
Dziękuję za zaufanie i szansę.
Postaram się wypełniać obowiązki na ile to możliwe :)
No bo kto jak nie Ty (:
Techniczny zawsze powinien być jeden ten sam od początku do końca, bowiem tylko tak można zachować ład i porządek. (:
W wyniku REKRUTACJI NA MODERATORA do Ekipy dostał się:

Gratuluję i życzę owocnej współpracy z całym zespołem. :)
lukasamd dobrze, że znów jesteś :)

Gratulacje również dla nowego moda.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Shogi1910, gratuluję blaszki i mam nadzieję na owocną współpracę ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Z dniem dzisiejszym rangę MyBB-Aktywnych tracą Gibonek i Supryk.
czy mogę poznać przyczyne?
Wydaje mi się, że obaj znacie ją doskonale i nie ma tu nad czym dywagować.
(29.11.2014, 18:04)Supryk napisał(a): czy mogę poznać przyczyne?

Odpowiem: według regulaminu tego forum, który zaakceptowałeś przy rejestracji nie muszę podawać przyczyny. Z racji tego, że mam dobrą wolę - podaję Ci przyczynę: niesubordynacja, podważanie kompetencji Administracji, nadmierna i bezpodstawna roszczeniowość, brak samokrytyki i nie stosowanie się do zaleceń Administracji.

Wystarczające powody, abyś opuścił to forum całkowicie.
A ja coś złego zrobiłem? Czy mi się wydaje czy moje IQ wynosi 1, bo nie rozumiem dlaczego mi zabrano rangę. Moim zdaniem to co się tu teraz wyprawia to jakiś Cyrk na kółkach. Bezpodstawne bany, degradacje etc.. Czy Wy, a raczej Ty Damianku, serio myślisz, że usuwając każdego kto wstawia się w obronę drugiej osoby, zbanujesz i po sprawie? Tylko wrogów sobie tworzysz. Ale wiem, Ty masz to gdzieś. Admin = Władza absolutna = Terroryzm. Tyle z mojej strony. Nie mam zamiaru się wykłócać z Tobą, bo to do niczego nie doprowadzi. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)
(29.11.2014, 22:59)GiboneKPL napisał(a): A ja coś złego zrobiłem? Czy mi się wydaje czy moje IQ wynosi 1, bo nie rozumiem dlaczego mi zabrano rangę. Moim zdaniem to co się tu teraz wyprawia to jakiś Cyrk na kółkach. Bezpodstawne bany, degradacje etc.. Czy Wy, a raczej Ty Damianku, serio myślisz, że usuwając każdego kto wstawia się w obronę drugiej osoby, zbanujesz i po sprawie? Tylko wrogów sobie tworzysz. Ale wiem, Ty masz to gdzieś. Admin = Władza absolutna = Terroryzm. Tyle z mojej strony. Nie mam zamiaru się wykłócać z Tobą, bo to do niczego nie doprowadzi. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)

Właśnie kolejna osoba otrzymała bana. Terroryzm? :) Dziecko drogie, to jest raczej konsekwencja.

Pozostałych odsyłam do Regulaminu forum.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości