Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Ja się całkowicie zgadzam z gloverek. Gratulacje dla Snake!
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(28.02.2014, 22:11)Errorer napisał(a): @Supryk - mamy prawo do przyjmowania osób poza rekrutacją jeśli uważamy, że dana osoba sprawdziłaby się w ekipie. :) Poza tym Snake_ dostał awans bo już wcześniej był MyBB Aktywnym.

Zgadzam się z Errorer'em, Snake_'owi za jego ponadprzeciętną aktywność i udzielaną na forum pomoc jak najbardziej to się należało!

Snake_ moje gratulacje i powodzenia w odpowiedzialnej roli modka!!
Ja również gratuluję stanowiska współtowarzyszowi broni :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Ja chciałbym dopowiedzieć tyle, że Pan Snake_ odpowiedział w każdym założonym przeze mnie wątku. Serdeczne gratulacje i spełnienia się w roli moderatora. ;]
Jak to zwykle bywa - są zarówno dobre, jak i złe wiadomości. W dniu dzisiejszym przynoszę 3 wesołe i 4 niewesołe.

Zacznijmy od osób, które opuszczają ekipę. Już na wstępie chciałbym Wam, Panowie bardzo podziękować za czas poświęcony rozwijaniu forum od zaplecza i wszystko, co wnieśliście w nasz serwis.
Od dziś z blaszką Mentora MyBB na forum figurować będą:


z którym żegnamy się po raz drugi.

oraz


Życzę sukcesów i owocnej pracy na rzecz innych projektów.

A teraz czas na dobre wiadomości. Wprawdzie nie jest to awans do ekipy, ale bardzo duże wyróżnienie za wkład i rozwijanie forum oraz nieustanną pomoc niesioną użytkownikom. Każdy już pewnie wie, że chodzi o rangę MyBBAktywnego, która dla przypomnienia wygląda tak:

[Obrazek: team-mybbaktywny.gif]
Od tej pory będziecie ją mogli także ujrzeć pod nickami:

Supryk
[Obrazek: avatar_21240.gif?dateline=1389197458]

Devilshakerz
[Obrazek: avatar_1425.png?dateline=1343153056]

i

Destroy666

Gratuluję Panowie i życzę, aby Wasz zapał do niesienia pomocy innym użytkownikom nie zgasł tak prędko!
Gratulacje dla nowych aktywnych.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Gratulacje i ode mnie ;)
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
o jej o jej jak fajnie mam kolorek dzieki dzieki
a teraz poważnie

Całej ekipie "serdecznie dziękuję" za wyróżnienie.
Bardzo lubię skrypt MYBB i dopóty dopóki czas, wiedza i zdrowie mi na to pozwolą, będę się dzielił moja wiedzą z innymi na tym forum.
Gratulacje Devilshakerz i Destroy666
Pozdrawiam
Gratuluje w/w osobom.
Awans w pełni zasłużony, a "ich troje" świetnie i logicznie udzielają porad, oraz bardzo dobrze orientują się w skrypcie jak i również w PHP i Javascript.
Użytkownicy na miano koderów skryptu MyBB i nie tylko (:

Jednakże wg mojej oceny bardziej na ten awans zasługuje każdy inny użytkownik np SLAVOO niż Destroy666.
Na Naszej stronie Destroy666 jest dużo mniej aktywny i mniej się udziela, a jednak dostał awans i sądzę, że tabliczkę dostał tylko dlatego, że jest w Team na MyBB.com
Nic do Niego nie mam i oceniam tak jak widzę i nie mam nic do tej osoby :)
Taka osoba nie powinna być w tej grupie, lecz bardziej w grupie Developerów.

Przykładowe porównanie, które doskonale pokazuje własnie taką aktywność nagradzaną przez innych użytkowników.
https://webboard.pl/reputation.php?uid=10690
https://webboard.pl/reputation.php?uid=10083
@gloverek, ja mam już rangę. Druga mi niepotrzebna :) W zasadzie ta obecna też nie, ale skoro jest to miło. Nie jestem rangozbieraczem :)

A co do aktywności to nikt nie ma szans w starciu ze Snake_
On pisze odpowiedź jeszcze zanim użytkownik założy temat xD
Snake_ napisał 04.07.2014, 14:45:
Bez przesady.. xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(04.07.2014, 06:28)gloverek napisał(a): /.../
Jednakże wg mojej oceny bardziej na ten awans zasługuje każdy inny użytkownik np SLAVOO niż Destroy666.
Na Naszej stronie Destroy666 jest dużo mniej aktywny i mniej się udziela, a jednak dostał awans i sądzę, że tabliczkę dostał tylko dlatego, że jest w Team na MyBB.com

Nie traktujmy przyznania tych rang jako awans, a bardziej jako wyróżnienie za pracę na rzecz MyBB. Nie wartościujemy wkładów poszczególnych użytkowników na bazie liczby napisanych postów, bo to zgubne kryterium :) Dlatego nie skomentuję Twoich obiekcji, że powodem wyróżnienia Destroy666 było przyjęcie to Teamu na MyBB.com, bo to insynuacje nieco poniżej krytyki.

(04.07.2014, 06:28)gloverek napisał(a): Taka osoba nie powinna być w tej grupie, lecz bardziej w grupie Developerów.

Przykładowe porównanie, które doskonale pokazuje własnie taką aktywność nagradzaną przez innych użytkowników.
https://webboard.pl/reputation.php?uid=10690
https://webboard.pl/reputation.php?uid=10083

Bardzo dobrze, że tak uważasz, ale nie zgadzam się z Tobą i cieszę się, że póki co, jak sam podkreślasz - reputacja jest wyróżnieniem od użytkowników MyBB PL, a ranga MyBBaktywny - od Administracji. To rzuca dosyć jasne światło na to, "co być powinno" i kto jaki ma wybór. My jako Administracja i Ekipa nie oczekujemy, by użytkownicy myśleli i wyróżniali takie osoby, które nam się podobają i to musi działać też w drugą stronę. Niech użytkownicy nie mówią nam, kogo zamierzamy wyróżnić i jakie są nasze motywacje, no chyba, że zostaną o to poproszeni.

Podsumowując - rangi zostały przyznane przez nas drogą SUBIEKTYWNĄ i jako Ekipa mamy do tego pełne prawo. Nie chcę, aby to było kwestionowane "bo się komuś tak wydaje". Jeśli jednak miałbym odpowiedzieć na normalne pytanie, czyli "czy to, że Destroy666 jest w teamie MyBB.com przyczyniło się do przyznania mu rangi na MyBB PL?", to powiem - jasne, że ma, bo nikt z Polski do tej pory nie był w teamie MyBB.com. Więc, z całym szacunkiem do Twoich uwag, gloverek - wszystko się tu odbywa w sposób przemyślany, a nie przypadkowy. Nie każda nasza decyzja będzie spotykać się z aprobatą większości i w sumie to też nie zamierzamy wszystkich zadowalać. Zaufanie, sprawiedliwość, uczciwość - jeśli nie jesteśmy postrzegani przez ten pryzmat, to już nie jest nasz problem. Ludzie tu przychodzą, odchodzą, próbują nieudolnie krytykować (jak ostatnio mój osobisty hejter, którego imienia nie wspomnę nadaremno :D), ale zapominają o jednym. Jeśli już zdobywają się na krytykę, to niech opierają się na faktach. Wysuwając tezy nie można mówić, że "wydaje mi się". Trzeba być tego pewnym. Inaczej nikt nie weźmie tego na poważnie, a już na pewno nie ja.

Amen :)

Nowym MyBBaktywnym - serdecznie dziękuję za, jak sama nazwa mówi, aktywność w sprawach MyBB. Nie tylko PL :)
Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję innym.
Dziękuję wszystkim za współpracę. Mile spędzone lata w ekipie. Niestety prawdopodobnie duża ilość zajęć spowodowała brak czasu (a czasem i chęci). Dziękuję za te lata, bo to prawdopodobnie dzięki MyBB PL rozwinęły się głębiej moje zainteresowania infomatyką. Jeszcze raz dziękuję i powodzenia! :)
Wolałbym pisać raczej o awansach lub przyjęciach do ekipy niż o tym, ale... Jak widać nie można mieć w życiu wszystkiego czego się chce. I dlatego dzisiaj żegnamy z grona ekipy Sepowatego. Dziękujemy Ci za poświęcony czas i życzymy sukcesów w prywatnym życiu. Za pełnioną służbę moderatora, Sepowaty otrzymuje rangę Mentora MyBB.

Z wielką przyjemnością chciałem Wam przedstawić nowego Administratora Technicznego serwisu MyBB PL, dotychczas piastującego stanowisko Moderatora (to już ponad 3 lata!) :)

The winner is Errorer! (tutaj powinny bić brawa)

W związku z tym, że ja nie wyrabiam na zakrętach, by spełniać wszystkie zachcianki Użytkowników oraz łatać nawet najmniejsze dziury (czasem to nawet nie umiem, a jak wiadomo - stare się uczy dłużej :D), a Errorer już nie pierwszy raz pomaga nieoficjalnie w technikaliach serwisu, Ekipa i Administracja postanowili złożyć w jego ręce tę odpowiedzialną fuchę.


Osobiście życzę Ci, Errorer, dużo cierpliwości, wytrwałości i chęci do nauki, bo grzebanie w technikaliach to robota dla ludzi wykazujących się właśnie takimi zdolnościami (no oprócz talentu, którego Ci nie brak) :) No i gratuluję!

Od razu mogę już publicznie powiedzieć, że niedługo czeka nas nabór na Moderatorów na MyBB PL. Konrad na razie nadal pozostaje ich liderem, ale już będziemy się rozglądać wśród Użytkowników forum za nowymi dobrymi duszyczkami, które będziemy chcieli przeciągnąć na ciemną stronę mocy MyBB PL :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości