Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Jak widzę nowi modzi to sami mięśniacy ;) Gratulacje!
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Heh, faktycznie patrząc po avatarach tak. Zbieg okoliczności.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Niedawno zakończyła się rekrutacja do grupy Moderatorów. Tak jak zakładaliśmy od początku - przyjęliśmy 5 kandydatów na stanowisko. Część z nich została wpuszczona do ekipy dnia 02.VI. (Awansy, nominacje, zmiany w ekipie - Post #178193). Druga część przekracza próg ekipy w dniu dzisiejszym! :)

OK, nie będę Was dłużej trzymać w niepewności. ;)
Do ekipy niebieskich dołączają:

oraz


Nowym członkom ekipy gratuluję oraz życzę powodzenia w sprawowaniu nowej funkcji na forum. Osoby które nie dostały się tym razem do ekipy zachęcam do czynnego udzielania się na forum i spróbowania w kolejnych edycjach naboru.
ah.. Mi się udało : )

Pozostaje mi podziękować za szansę i zrobić wszystko by się sprawdzić :) Dziś wieczór zgłoszę się po nowe obowiązki poprzez komunikator. Gratuluje wszystkim szczęśliwcom, małe marzenia się spełniają : )
Na sam początek wakacji mamy dla Was smutną informację. Niestety, w wyniku nagromadzenia zajęć w życiu prywatnym musimy się dzisiaj pożegnać z dwoma członkami Ekipy. Swoją dotychczasową blaszkę na rangę Mentora MyBB zmieniają:


oraz


Bardzo dziękujemy świetnym programistom, z którymi mieliśmy okazję współpracować za wkład włożony w rozwój serwisu MyBB PL. Życzymy wielu sukcesów w życiu prywatnym i owocnego udziału w projektach developerskich.
Wolałbym napisać coś radosnego np. o nowej osobie w gronie Developerów (na których aplikacje dalej czekamy!) zamiast tego co przeczytacie poniżej. Dzisiaj minął okres próbny dla naszych nowych moderatorów i nadszedł czas podsumowania ich działań. Jesteśmy zadowoleni, że otrzymaliśmy tyle podań i staraliśmy się wyłonić z nich, naszym zdaniem, najlepsze osoby. Z ciężkim sercem jednak muszę oświadczyć, że dla jednej osoby było to za wcześnie.
Z posadą moderatora żegna się dzisiaj DirkOne. Dziękujemy za czas poświęcony na moderację naszego supportu i życzymy sukcesów w życiu prywatnym. DirkOne otrzymuje status użytkownika.

Nie wiem jak zacząć pisać tego newsa, bo nie jest to rzecz, którą chciałbym się dzielić. Łukasz, znany na MyBB PL jako lukasamd, odchodzi do grona MyBB Mentorów. Sprawy życiowe i nowa praca nie pozwalają mu już na dalsze uczestniczenie w życiu forum w stopniu tak dużym jak do tej pory.

lukasamd, z całego serca dziękuję Ci za Twój nieoceniony wkład w rozwój naszego poletka, za nasze wspólne grzebanie w bebechach MyBB PL, rozmowy i tworzenie niesamowitej atmosfery pracy. Dziękuję Ci za twarde stąpanie po Ziemi, za konkretne i jaskrawe opinie, za to, że dane było mi Cię lepiej poznać i tworzyć wspólnie, czego efektem była poprawa jakościowa (nie tylko techniczna) całego serwisu MyBB PL.

Mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzał i nadal aktywnie uczestniczył w dyskusjach, jeśli znajdziesz czas. Tymczasem kłaniam się w pas i życzę Ci powodzenia na ścieżkach życiowych, które obrałeś jako azymut.

Do grona MyBB Mentorów dołącza SLAVOO. Sławku, dziękuję za dotychczasową współpracę, zaangażowanie w moderkę i chęć pomocy.
Życzę równie dużego zapału przy rozwoju Twoich autorskich miejsc w sieci. Powodzenia!
Szkoda, ale czasem odejść trzeba, dobre z Was chłopaki były :D
No tak... Młodzież dorasta, studia, praca i zabawa się urywa. To normalna kolej rzeczy :)
Ja już to wszystko mam za sobą, bo jestem starszą osobą, ale na Mybboard.pl będę dopóty, dopóki będę aktywny na internecie w charakterze webmastera.

Do grona MyBB Aktywnych zasłużenie dołącza Snake_. Tego użytkownika cechuje wręcz nadpobudliwa chęć pomocy i dzielenia się nią z pozostałymi na Forum MyBB PL. Gratulacje!
Ekipę opuszczają 2 bardzo zdolni Graficy:

oraz


Kamar i kych0 otrzymują rangę MyBBMentora. Bardzo dziękuję Wam za współpracę, świetne grafiki dla MyBB PL oraz życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym.
Dzisiaj do grona drużyny Moderatorów dołącza dotychczasowy MyBB Aktywyny - Snake_


Gratulujemy i życzymy sukcesów na nowym stanowisku. :)
Gratulacje

To już takie rzeczy nie odbywają się przez rekrutacje żeby każdy miał szanse?
@Supryk - mamy prawo do przyjmowania osób poza rekrutacją jeśli uważamy, że dana osoba sprawdziłaby się w ekipie. :) Poza tym Snake_ dostał awans bo już wcześniej był MyBB Aktywnym.
Snake_ jest pracowitym,aktywnym i kulturalnym użytkownikiem i awans słusznie wybrany :)
Gratulacje :D
Chyba nie ma takiej drugiej osoby jak On w całej kadencji mybboard.pl, która tak dużo osiągnęła, w tak krótkim czasie :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości