Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Gratki :) Jak się czujesz w morskim kolorku?
Dziękuje wszystkim! A dobrze, nawet podoba mi się ten ZIELONY kolor! :D
Ja bym bardziej powiedział, że turkus, ale niemniej jednak gratuluję zasłużonego stanowiska Krzysiu! :)

Wikipedia napisał(a):Barwa morska (turkusowy, zielonomodry, cyraneczka, ang. teal) — odcień barwy niebieskiej i zielonej. Inna nazwa koloru pochodzi od nazwy gatunku ptaka o upierzeniu tego koloru, cyraneczki.

Kolor ten jest jednym z szesnastu podstawowych kolorów HTML. Jest ciemnym odcieniem cyjanu zawierającym 50% czerni w przestrzeni barw CMYK.

Czyli każdy z nas Panowie miał rację! I niech się wszystkie kobiety schowają, bo się nie znają, tylko udają, że tak jest. hihi :D
Gratulacje! Zasługiwał ;) Po za tym podoba mi się ten kolor i lepiej Ci w nim :P
(19.06.2012, 20:26)DarK15 napisał(a): Szeregi ekipy opuszcza dziś Adakiahz, który otrzymuje status zwykłego użytkownika forum.

Dzięki wielkie wam wszystkim, że mogłem w ogóle z wami przez jakiś czas być. Ale niestety to nie jest póki co dla mnie, jestem trochę nieogarniętym człowiekiem, i strasznie zabieganym, i nie dawałem temu wszystkiemu rady.
Jeszcze raz wam dziękuję za współpracę, i życzę powodzenia. ;) Peace!
Powodzenia Adakiahz! :)
Fajnie, fajnie, było widać właśnie twój brak czasu :). Ale powodzenia. Jak się już ogarniesz i swoje życie (może za 10 lat :>), to cię być może znów zobaczymy w ekipie.
Tego ci życzę, Adakiahz'ie (swoją drogą ciekawy nick, ale nie wiedziałem jak odmienić... :D)

Aha... i jeszcze komuś miałem złożyć pozdrowienia. Krzychowi chyba, że dołączył do "morskich" - więc nie ma co, cza złożyć. Obyś długo zagościł w szeregach Ekipy na zaszczytnym miejscu "Developer".
Zmiana w zasadzie formalna, ponieważ Łukasz wspiera MyBB PL już długi czas od strony technicznej, zatem ogłaszam wszem i wobec, że stanowisko Administratora Technicznego obejmuje zasłużenie:


Gratuluję i życzę jak najmniej problemów technicznych :D

PS
Łukasz przy okazji zostaje liderem tej grupy.
Pasuje Ci ta blaszka :D graty
Gratuluję, w pełni zasłużony awans! :D
Wybór padł na osobę, która najbardziej zasługuje na ten awans :)
Oczywiście gratuluję, Łukaszu. Stanowisko w pełni zasłużone, biorąc pod uwagę twój wkład w ten serwis :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Syćkigo najlepsygo na tym stołecku technicnym.Hej.
Dzięki wszystkim, postaram się nie psuć za wiele, a przynajmniej nie więcej niż do tej pory :D
Gratuluję awansu, Łukaszu! ;)
Ciężko będzie się przyzwyczaić do twojego nowego koloru, bo długo prezentowałeś się w turkusowych barwach ;P



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości