Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Gratulacje :)
Powodzenia
W związku ze zbliżającymi się egzaminami maturalnymi, na czas mojej nieobecności, przekazuję status Lidera Musztardowych Krzyśkowi. :)

kych0
Główny Grafik
[Obrazek: avatar_4032.png]

Życzę Ci, Krzysiek, powodzenia, cierpliwości i ciężkiej ręki (dla Kamara) :D
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Przykro mi o tym informować, ale w związku z brakiem aktywności z posady BT zostają wyłączeni: OkweL i gudziec. Życzę powodzenia w innych projektach.
Z powodu braku czasu i wielu zajęć w życiu prywatnym elroyalo zamieni się posadą lidera moderatorów z Errorerem.

Powodzenia dla nowego Moderatora Głównego. :)
Życzę powodzenia nowym liderom grup.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Z rangą moderatora żegna się dzisiaj Axboard. Po prawie 1,5 roku służby przechodzi on na zasłużony odpoczynek i otrzymuje rangę:
[Obrazek: team-mentor.gif]

Życzymy powodzenia i szczęścia w życiu prywatnym :)
UU szkoda :( Dziś ostatni raz widziałem go w kolorach moderatora kilka minut temu.
Brian na moda! :D
Taka jest już kolej rzeczy:D
Jedni przychodzą , drudzy musza odejść :D
Tym razem padło na mnie. Ostatnio nie potrafiłem pogodzić życia prywatnego z moją działalnością w sieci :) Postanowiłem skoncentrować się na jednym, bez zastanowienia wybrałem to co ma dla mnie większą wartość.
Dziś się żegnamy ale to wcale nie oznacza że już się nie zobaczymy:D
Postaram się nadal czynnie uczestniczyć w życiu forum w wolnych chwilach was odwiedzać :)

Na koniec chciałbym podziękować całemu naszemu zarządowi za danie mi szansy sprawdzenia się :D
I całej ekipie z którą miałem okazje współpracować:D
Są to naprawdę wspaniali ludzie :) Przez wielu pewnie niedocenieni:)
To na tyle:D
Trzymajcie się panowie:D
Być może społeczność Mybb w Polsce jeszcze o mnie kiedyś usłyszy:)
Do grona Moderatorów dołącza:

Gratuluję i życzę powodzenia w zwalczaniu trollów. ;)
Powodzenia i wytrwałości życzę. ;)
Gratuluję i również życzę powodzenia. :) Oby wspólna nasza praca na rzecz serwisu była owocna i w przyjaznej atmosferze. :D
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Liczę na to :)

Przy okazji: ślubuję wierność forum i przysięgam bronić go przed atakami trolli, broniąc użytkowników od ich tyranii.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Gratuluję i powodzenia :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości