Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Z grupy BT zostaje wyłączony Frixon i otrzymuje status Użytkownika.

Ze względu na zawirowania w życiu prywatnym z grupy Developerów odchodzi nad3jf i zostaje nagrodzony rangą Mentor.
Ekipę opuszcza sante, który pełnił funkcję Moderatora.

sante otrzymuje blaszkę:
[Obrazek: team-mentor.gif]

[Obrazek: avatar_7243.png?dateline=1300265852]


Dziękuję sante za wkład włożony w MyBB PL, oraz życzę powodzenia w rozwijaniu innych projektów w internecie oraz życiu prywatnym.
Z ekipy odchodzą kolejne osoby:

Emilo, który pełnił u nas funkcję BetaTestera, otrzymuje status zwykłego użytkownika.


Z ekipy odchodzi także masimo, który również otrzymuje status użytkownika.



Żeby nie było samych złych wiadomości o odejściach, trzeba również poinformować o przyjściu nowych osób na stanowisko Moderatora, które wyłoniliśmy dzięki niedawno otwartej rekrutacji na to stanowisko > https://webboard.pl/thread-23182.html (która nadal jest otwarta i wciąż przyjmujemy nowe zgłoszenia!)

Wspólnie z ekipą wyróżniliśmy aplikacje od:

elroyalo
[Obrazek: 239558.jpg?dateline=1311243235]

Qdr

oraz Fresh

Gratuluję nowym członkom ekipy, oraz życzę powodzenia w innych projektach odchodzącym.
Witam nowych ekipian :)
Życzę powodzenia w moderce.
Wróciłem na forum po paru tygodniowej nieobecności i widzę spore zmiany w ekipie :o

Nie pozostaje nic jak podziękować byłym członkom ekipy za poświęcony czas i powitać nowych moderatorów ! :)
Dziękowałem już za pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji członkom Ekipy, więc nie będę się powtarzał.

Serdecznie witam wszystkich Użytkowników, oczywiście będę starał się jak najlepiej pełnić powierzoną mi funkcję, jako Moderator Forum mam nadzieję, że nie dostarczycie mi zbyt wielu okazji do interweniowania.

Pozdrowienia,
elroyalo
gratuluję wszystkim nowych ekipowiczom!
Do Ekipy MyBB PL dołącza nowy Betatester (a raczej Betatesterka z rozwianym włosem :D):


Serdeczne gratulacje i jak najwięcej owocnej pracy w męskim gronie życzę :D

czasem się czeszę :) naprawdę :D
miło mi dołączyć do Waszego grona
Gratuluję saturnine :) Powodzenia w testowaniu ;).
Z wielką przyjemnością chciałem poinformować Was o tym, że do grona Administratorów, co jest na naszym forum niespotykaną rzadkością, dołącza znany jako lider Moderatorów:


Praca administratorska wymaga wielu wyrzeczeń, czasu i pracy, dlatego osobiście cieszę się, że będę mógł z Dark15 podzielić obowiązki. Życzę Ci owocnej pracy i jak najmniej spięć z tym wrednym DamYanem :szczerbol:

Jako, że miejsce lidera Moderatorów się zwolniło, postanowiliśmy wspólnie z Ekipą przekazać pieczę nad tą grupą dotychczasowemu Moderatorowi, który w krótkim czasie udowodnił, że nadaje się idealnie na to stanowisko:


Na emeryturę odchodzi Cybul (i to już drugi raz :D), zyskując tym samym rangę Mentora:

Dark, elroyalo - gratuluję serdecznie awansów. :) Życzę również wytrwałości i dotychczasowego zaangażowania. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
powodzenia :)
Szczere kond... ekhem, gratulacje :)
Gratuluję Panowie, oby wasz zapał do pracy nigdy nie zmalał. :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości