Jak zmienic tabelke pod Avatarem

Błąd   Założony przez  KeloOne.

wersja skryptu MyBB: najnowsza
adres forum: GEDForum.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Jak jest post to pod avatarem kogoś jest taka zbudowana ramka.
SS: http://www29.speedyshare.com/d75k4/download/Wyglad.bmp
Wszystko krzywo tam napisane, w złych miejsach, jak to naprawic i dodac nowe ramki niżej ?

prosze o pomoc



U mnie wygląda to tak:
[Obrazek: GTMG.png]
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
U mnie wszystko jest okej:

[Obrazek: 3law.png]
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Oooo, to dlaczego u Was normalnie wygląda ?
PS Jak można tą ramke z REPUTACJA:2 zrobic Prostokątna no i jak dodac te raamki niżej ?
Żeby było jescze to:
STEAM:
GG:
SKĄD:
itp ?? I zeby nie pisalo dołączył, wątków tylko Liczba Postów i te co ja chce ??
https://webboard.pl/wiki.php?informacje-...-pola.html

Pokaż konto testowe.
+
ACP → Style i szablony → szablony → szablony globalne → reputation_title_post
usuń:
-moz-border-radius63px;
-
webkit-border-radius63px;
border-radius63px
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Pokaż zawartość szablonu postbit_author_user (Opis posta).
Pomoc poza forum - odpłatnie.
<li>
{$post['onlinestatus']}
<div class="inf_ous">{$lang->postbit_posts} <span style="float:right;">{$post['postnum']}</span></div>
<div class="inf_ous">Wątków: <span style="float:right;"><!--tematy-->{$post['num_threads']}</span></div>
<div class="inf_ous">{$lang->postbit_joined} <span style="float:right;">{$post['userregdate']}</span></div>
</li>
No to bardzo prosto dodajesz nowe belki:

<li>
{
$post['onlinestatus']}
<
div class="inf_ous">{$lang->postbit_posts} <span style="float:right;">{$post['postnum']}</span></div>
<
div class="inf_ous">Wątków: <span style="float:right;"><!--tematy-->{$post['num_threads']}</span></div>
<
div class="inf_ous">{$lang->postbit_joined} <span style="float:right;">{$post['userregdate']}</span></div>
<
div class="inf_ous">GG: <span style="float:right;">{$post['fidX']}</span></div>
<
div class="inf_ous">Skąd: <span style="float:right;">{$post['fidX']}</span></div>
</
li

Skorzystaj z tego poradnika: https://webboard.pl/wiki.php?informacje-...-pola.html

Aaa, i jak chcesz zmienić z Liczba postów na Posty to zamień {$lang->postbit_posts} na "Posty:".
Pomoc poza forum - odpłatnie.
i tylko tyle ? a jak user ma np. dodac coś do tego Skąd ??
No to pierw musisz utworzyć dodatkowe pole profilu. Możesz to zrobić w ACP → Konfiguracja → Dodatkowe pola profilu.

Następnie użytkownik może/musi wpisać wartość w Edycji proflu w swoim panelu użytkownika. Wpisana przez niego wartość zostanie wyświetlanie w opisie posta jeżeli tak ustalisz.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Da się tak, jak on przy Rejestracji wybierze Pole Steam np i wpisze: NICK
i żeby się wtedy pod avatarem wyświetlało Steam: Nick, a jak nie wybierze steam, to żeby wgl nie było Steam, tylko to co wybierze ??
Tak właśnie będzie, tylko jeżeli ktoś nic nie wpisze to będzie tylko:

Steam:

Dlatego takie pole najlepiej ustawić jako obowiązkowe.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ale jak ja wpisalem, to mi sie nie pokazalo, o co chodzi ??
A podstawiłeś ID dodatkowego pola pod X?

Tutaj:
{$post['fidX']} 
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Gdzie mam ten kod wklepać :D?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości