Zmiana tła forum - inspired 2.0

Założony przez  Riger.

wersja skryptu MyBB:najnowsza
adres forum:http://sportowy-tryb.xaa.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Więc tak. Mam forum, jest ono prawie gotowe. Chcę zeminić tło, ale nie mogę.
http://i.imgur.com/COhxUL5.png
Tak jak na screenie widać - chcę to zakreskowane wypełnić tłem. Z tego co tutaj widzę, muszę to białe tło zmieszać (złączyć) z tym niebieskim jasnym (po bokach). Co muszę zrobić aby złączyć te tła (lub po prostu któreś usunąć), a potem jak dodać tło inne (obrazek)? :)
global.css → #container -
usuń:
box-shadow6px 0 4px -4px #CCC , -6px 0 4px -4px #CCC;
-webkit-box-shadow6px 0 4px -4px #CCC , -6px 0 4px -4px #CCC;
border1px solid #C3DDF0; 
i #content
dopisz:
background#C3DDF0; 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Lipny efekt. Nie wszystko jest tego samego koloru. Chcę, aby nie było widać nigdzie zmian :/


//niby naprawiłem i wiem już jak do tego dojść. Tylko ja chcę, aby na całym tle był jeden obrazek. Teraz jakbym się bawił na boku kończyłby sie jeden i zaczynał drugi. Forum będzie tak jakby śmiesznie podzielone

//edit2:
Już ogarnąłem. Dałem w #content szerokość 90%, ale wyrównuje sie do prawej. Jak to dać do środka? Wpisuje center i jest wyśrodkowane, ale zmienia sie na 100% ;/
Czekaj, czekaj...
Chcesz obrazek na całą szerokość i wysokość monitora, tak?
Czy usunąć to wcześniejsze pole białe, i tutaj też dodać obrazek poprzedni?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Obrazek na całą szerokość i wysokość monitora. Poza nawigacją (logo, zakladki) i stopką
Body (global.css), background zamień na:
background: url(adres obrazka);
i dodaj
background-size: 100% 100%;
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Wszystko byłoby kozackie, gdyby nie to, że ten obrazek rozciąga się, a nie powtarza. Jak to zażegnać?
No to jednak tu usuń:
background-size100100%; 
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Jeszcze jedno. Jak dodać, aby po bokach sie zmniejszało (tzn. aby działy zaczynały sie np. 100p od boku ekranu i tak końćzyły, ale na górze został minimalny odstęp (i abym mógł nim korygować)? Teraz w #cointainer koryguje tym:
padding130px
No i zmniejsza się odstęp od boku, ale równiez od góry.
padding-topXpx;
padding-rightXpx;
padding-bottomXpx;
padding-leftXpx
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości