Problem ze stylami

Błąd   Założony przez  atyki78.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: http://house4game.pl/?page_id=79
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):


Jestem nowym użytkownikiem MyBB czytałem duzo poradników na temat dodawania stylów. Ale niestety każdy z motywów które instalowałem nie działają poprawnie mianowicie niema na nich podcieni wygladaja zupełnie inaczej niz na screnn shootach i niemam juz poważnie sił i chęci na szukanie tego problemu. Nie wiem czy to wina stylu czy brakuje mi jakiejś wtyczki w Wordpressie. Używałem stylów takich jak Apart Flame ; Blooming Red ; Blue Steel ; Dark Fusion (1.6.x) ; Dark Green ; gZe-Style ; MyCleanOrange. Do ostatniej dołączam screeny jak powinno wyglądać a jak wyglada...

Proszę o Pomoc


Załączone pliki Miniatury
       
No to raczej pytanie do autora stylu. Inny screen, inna rzeczywistość, jak na niektórych reklamach. xD
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
chyba że, bo pisałeś że masz to na wszystkich stylach, może coś nie tak z silnikiem?? spróbuj przeinstalować.

I tak przy okazji, trochę za małe te tło na twoim forum :)
sprubuje przeinstalowac jeszcze. A co do wypowiedzi kolegi to problem pojawia sie we wszystkich stylach. myslalem na poczatku ze to od braku aktualnej wersji my bb ale po aktyalizacji rowniez dzieja sie te same czary... niemam poprostu juz pomyslow....



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości