Przedstaw się! :)

Założony przez DamYan.

Witaj. Miło że zagościła do nas jakaś płeć piękna :D
TaniDedyk.pl
Imię: Jakub
Skąd: Emilów / Kozienicki / woj.mazowieckie
Dlaczego tu jestem: Od kilku lat używam MyBB, a to jest według mnie najlepszy polski support jego.
Moje forum: Nie posiadam
Zainteresowania: No myślę że tworzenie czegoś, budowanie. Jestem typem człowieka który bardzo szybko się nudzi ale gdy kreuje coś swojego to na prawdę nie potrafię się znudzić.
Dlaczego MyBB: Jest łatwe w obsłudze, potrafię sobie wszystko pod nie zrobić tak jak mam ochotę.
Cześć jestem Łukasz i niedawno otwarłem forum MyBB, a tutaj szukam okazjonalnej pomocy zanim w pełni ogarnę wszystkie możliwości.
Witam nazywam się kacper . mam 18 lat , z silnika MyBB korzystam dość długo przeszłe 2/3lata ,na tym forum jestem jedynie by uporać się z błędami dot stylu czy tam MYBB oraz dla tego że większość tu użytkowników znają się lepiej na mybb niż ja i mogą pomagać :D
siemanko! jestem z warszawy i trafilem tu bo lubie mybb
Witam

Imię: Krzysztof

Przyszedłem tutaj: lubię MYBB

Moje forum mdk-uksprzyjazn-bartoszyce.cba.pl

zainteresowania: motoryzacja i kolarstwo

Skąd jestem: Bartoszyce

Pozdrawiam
Witam, z tej strony Michał. Zarejestrowałem się na tym forum iż od dawna jestem fanem MyBB oraz długo już w tym siedzę. Forum swojego aktualnie nie posiadam, dużo ich miałem lecz znudziło mi się ich prowadzenie samemu. Większość moich stron była testowa, pochodzę z Elbląga interesuję się sportem, kulturystyką oraz informatyką, głównie programowanie.
Witam, jestem Paweł, od jakiegoś czasu interesuje się programowaniem i budową serwisów i for, stąd moja obecność tutaj :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości