oraz ocena Mojego stylu

Pomysł  Założony przez  DareckiDarek.

Witam serdecznie, chciał bym żebyście ocenili Moją pracę i może podsuneli pomysł co by tu jeszcze upiększyć :blush:.
Zaznaczam styl nie jest dokończony (to jest dopiero zarys) wymaga jeszcze mnóstwo pracy. Chcę żebyście ocenili to co już aktualnie działa :)
/* Animacje :hover są wyłączone bo 'sprzątam' global.css ^^ */

Live demo: --> Klikaj Tutaj <--

Tu daję obrazek tylko topu, żeby nie zaśmiecać :)
   

PS: Tak wiem że na innych przeglądarkach wygląda inaczej, ponieważ używam liska i powoli zaczynam 'fixować' to na inne przeglądarki
Style wydaje się przejrzysty, popraw tylko przyciski ;)
Moim zdaniem stonuj ciut też żółty. Za bardzo kontrastowy do czarnego.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(07.04.2014, 12:21)vabos napisał(a): Style wydaje się przejrzysty, popraw tylko przyciski ;)

Otóż to ! :) Ma być czytelnie. A co do przycisków (jeżeli chodzi o 'Zaloguj' i 'Rejestracja') to widać to że jest prowizoryczne ale dziękówa za info ^^

(07.04.2014, 13:47)SLAVOO napisał(a): Moim zdaniem stonuj ciut też żółty. Za bardzo kontrastowy do czarnego.

Żółty u Ciebie u Mnie jasno/blado pomarańczowy :) Co mam przez to rozumieć że "Za bardzo kontrastowy do czarnego" ?

Zapraszam do oglądania live bo na zdjęciu nie oddaje to takiego efektu jak powinno. Chociażby opcja zaloguj czy wyjeżdżany button do /zwijania/rozwijania panelu bocznego :)

A co myślicie o kolorze tekstu ? Może coś by zmienić bo Mi osobiście się nie podoba :D Dałem takie żeby w miarę grało to z resztą.

I drugie pytanko. Jakie macie zdanie o DIV'ach zamiast tabelach ?:)

PS: Zapomniałem nadmienić że, robię wszystko wydajnie i w CSS3, buttony również mam zamiar pozamieniać z obrazków do kodu (Kocham tą 'aktualizacje' CSS'a <3)
DareckiDarek napisał(a):Jakie macie zdanie o DIV'ach zamiast tabelach ?

Strony na tabelach to przeżytek. Nowoczesne programowanie opiera się na divach.
Jednak w niektórych przypadkach tabela jest wygodniejsza do użycia. To wszystko zależy co chcemy zrobić. Generalnie ja preferuję divy, które dowolnie można oscylować w CSS. Z tabelą tego nie zrobisz. Jest "na sztywno".
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Kto powiedział "strony na tabelach" ? >.> Ja pytam o tabele na DIV'ach :)
BTW: Bawię się w 'stronki' ze dwa może trzy latka więc myślę że znam podstawy :P Oczywiście tylko do zaspokajania własnej wiedzy a nie zawodowo :3



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości