Kolorowy napis przed www na pasku adresu przeglądarki

HowTo  Założony przez  SLAVOO.

Jak w temacie i na obrazku.
Jak zrobić takie coś zaznaczone na czerwono na obrazku?
Napis przez adresem www

[Obrazek: 1693022.jpeg]
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Z tego co mi wiadomo zielona kłódka oznacz to, że ta strona jest wolna od jakichś niebezpiecznych zawartości i jest po prostu ZWERYFIKOWANA (prawdopodobnie przez Google). Ta nazwa obok to pewnie nazwa jakiejś spółki lub firmy, która również została ZWERYFIKOWANA.

Z tego co mi się zdaje, a panelu google możesz znaleźć opcje weryfikowania strony. Google gdy ją zweryfikuje nada taki status, i pojawi się zielona kłódka. Co do weryfikacji firmy lub spółki pewnie trzeba wysłać jakieś papiery potwierdzające że taka firma istnieje itp. Na pewno coś w google znajdziesz :)
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Nie o to mi chodzi. To co napisałeś to akurat wiem, bo jest to szyfrowanie SSL
Chodzi czy na normalnej stronie, nieszyfrowanej, można dodać taki napis obok favicona.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Sam zobacz, że napis obok kłódki jest również zielony, czyli na pewno ma to powiązanie z szyfrowaniem. Dlatego zdaję mi się że napis można dodać tylko dla szyfrowanej strony, i dodatkowo na pewno nie będzie to dowolny napis, tylko jakaś firma/korporacja/spółka. Nigdy nie spotkałem się z takim napisem na NIE szyfrowanej stronie.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Zastanawiam się czy favicon może mieć większą szerokość, to sobie zmienię, ale teraz nie mam jak sprawdzić.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Favicon może mieć nawet wymiary 72x72px.
GiboneKPL napisał(a):Favicon może mieć nawet wymiary 72x72px.
Ale i tak zostanie zmniejszony przez przeglądarkę...
To wie ktoś jak to zrobić i czy w ogóle się da?
Matslom? Snake? gloverek? :)
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Screen co podałeś to certyfikat (kłódka i napis).
Nie da się zrobić kolorowego napisu na zakładce. Favicony większej też nie wsadzisz, bo przeglądarka ją i tak zmaniejszy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości