Nie zmienia ikon dzialow po odczytaniu tematow

Założony przez  Rollerr.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: www.omg-shot.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Jak w temacie. Nie zmienia ikon dzialow po odczytaniu tematów.
dział odczytany to jest ikona z ciemną chmurką, natomiast nieodczytany to ciemna chmurka z zieloną strzałeczką.

Można jako gość wejść do jakiegoś działu, odczytać tematy i zauważyć, że ikona działu się nie zmienia. Jak to naprawić?

Edit: Nie zmienia tylko w tych, gdzie są dodane poddziały.

Dodam, że zmieniają się gdy kliknę w ikonę i odświeżę stronę.

Gdzie znajduje się szablon odpowiedzialny za zmianę obrazka tych ikon?
refresh
Masz ikony działów w formacie .png. Pewno przy zmianie z .gif nie dokonałeś zmian.
Dokonaj też zmian z posta Adriana: (w pliku general.js) Ikony działów - zmiana gif na png - Post #85895
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zmieniałem to, jednakże to nie pomogło.
Dodam, że forumbit_depth2_cat mam pusty szablon.
Działa przecież.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Zmiana ikon następuje po kliknięciu w ikonę. Ja natomiast chciałbym by działo się to automatycznie. Jak tego dokonać?
(07.04.2014, 13:30)Rollerr napisał(a): Zmiana ikon następuje po kliknięciu w ikonę. Ja natomiast chciałbym by działo się to automatycznie. Jak tego dokonać?

Właśnie dla testu wszedłem u Ciebie w regulamin i normalnie oznaczyło dział jako przeczytany.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ale u mnie automatycznie nie zmieniają się ikony. Czyściłem pamięć podręczną, gdyż kiedyś dokonywałem zmian z przejściem z gif na png (zmieniałem general.js). Postaram się przetestować to na innym komputerze i tam odpowiedź jak jest.

Sprawdziłem na drugim komputerze. Tam gdzie nie ma poddziałów działa prawidłowo, natomiast tam gdzie znajdują się działy wciąż nie ma automatycznej zmiany ikony.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości