Grafika na forum się nie wyświetla

Błąd   Założony przez  bassbeater.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: http://w1.mm-di.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):


Ktoś miał podobną sytuację jednak nikt mu nie pomógł, w google szukałem i znalazłem kilka możliwości co mogę mieć źle, złe CHmody, brak pliku jakiegoś, jednak sprawdziłem to i nic. Problem jest taki że przenoszę forum z cba.pl, postępowałem zgodnie z poradnikiem z tego forum i wszystko fajnie działa, jedynie co to nie ma grafiki na forum. Myślałem może że wina stylu, lub brak folderu z grafiką czy coś, bo panel admina np działa poprawnie. Postanowiłem to spr i do folderu www.mm-di.pl/tester wgrałem nowy skrypt pobrany prosto z tąd,także nie brak mu żadnego pliku, wszystko fajnie przebiegło i po wejściu na str główną nie ma grafiki nadal;/
Snake_ napisał 09.03.2014, 09:07:
Poprawiam i przenoszę.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Mnie ten link co podałeś nie działa, podaj właściwy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Jak może Ci nie działać, ten z adresem forum czy z tym forum testu? http://www.mm-di.pl/tester/index.php Forum się wyświetla ale tak jakby nie czytało wcale CSS
Snake_ napisał 09.03.2014, 09:30:
Oba linki.
Usuń bieżący styl i wgraj od nowa.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Linki działają sprawdzone przez kolege! Screen jak wygląda forum.



P.S ale już to robiłem;/ Style importowałem i obrazki na serwerze są, nawet w global.css spr czy linki przekierowują dobrze, a pod testem jest swieza kopia mybb ;/ raczej w Defult stylu jest wszystko;/


Załączone pliki Miniatury
   
Jakie CHMODy masz ustawione dla folderu cache?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
777 raczej chmody dobrze ustawione, zgodnie z poradnikiem instalacji MYBB
Hmm... A w /cache/themes/theme[numer]/global.css jakie masz? Spróbuj 644.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
We wszystkich theme[numer] global.css są po 644 ;/

To tak jakby szablony działają bo jeśli mam w nich utworzoną tabelkę to ona jest, ale wygląd tabelki np z css już nie jest wczytany

P.S Może to jakaś wina serwera? Ale w takim razie chyba panel admina też źle by się wyświetlał! Zastanawia mnie to dlaczego świeża kopia też tak się wyświetla



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości