Jak wgrać ikonki do działu?

Założony przez  Fanatyko.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:xalesia.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Mógłby mi ktoś jakoś sensownie wytłumaczyć jak sie wgrywa ikonki do działow, ponieważ dzisiaj już próbowałem i coś mi nie wychodzi.
Snake_ napisał 08.03.2014, 19:54:
Przenoszę.
Plugin Forum Icons 1.1
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Czy te ikonki muszą mieć rozszerzenie gif ?
(08.03.2014, 19:07)Fanatyko napisał(a): Czy te ikonki muszą mieć rozszerzenie gif ?

Nie używałem tego pluginu, ale to chyba obojętne, abyś w ścieżce podał z właściwym rozszerzeniem.

W temacie nie ująłeś konkretnie, czy masz problem z wgrywaniem (oryginalnych) ikonek działów.
Czy też wgrywaniem własnych ikonek działów (plugin podany wyżej) lub: https://webboard.pl/wiki.php?wlasne-ikon...dawac.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Mam problem z wgraniem własnych ikonek, jeżeli wgrywam je przez ten plugin to wyskakuje mi ( po przetłumaczeniu na polski) Błąd wczytywania ikon, spróbuj ponownie.
Użyj poradnika, który podałem wcześniej i będzie bez problemów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tylko jak mam zmienić z png na gif ?
Na przykład przez gimpa lub photoshopa. Odpalasz i zapisujesz w innym formacie. Albo przez jakiś konwerter. Nie zmieniaj rozszerzenia przez zmiane nazwy!
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Wgrałem zgodnie z tym poradnikiem i mi się takie coś zrobiło [Obrazek: 2SvrxU.png]
Więc tak



Wchodzisz w paint>Wrzucasz do painta swoją ikonkę>zapisz jako>Wybierasz format>Potem wchodzisz w ftp tworzysz folder ikonki wrzucasz te ikony do tego folderu>wchodzisz w acp>style i szablony>tam gdzie masz logo itd na forum ustawiasz masz takie coś jak katalog z obrazkami to wpisujesz tam ikonki i bd mieć :)

jeśli pomogłem daj +
Otwórz forum. Najprawdopodobniej złe nazwy / rozszerzenia.

nazwa ma być taka: [FID].png , czyli np. 7.png || 7 to fid.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
TO mam takie nazwy np. 2.gif gdzie 2 to nazwa fidu.
Spróbuj wgrać ikonkę z rozszerzeniem *.png skoro na gifie nie działa.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Wgrałem z png i dalej nic .
Teraz masz namieszane dokładnie.

1. Odinstaluj tamten plugin.
2. Wgraj z oryginalnej paczki MyBB plik (ten do edytujesz w poradniku).
3. Ponownie wykonaj akcje z poradnika.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości