Po zmianie hostingu zmienił się wygląd statystyk, buttonów.

Założony przez  Szogi1910.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:gamesing.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):


Po zmianie hostingu na innym mam małe dwa problemy ze styl, których nie wiem jak poprawić aby było jak przed zmianą hostingu poniżej zamieszczam ss.

W profilu miałem taki fajny button dodaj znajomego a teraz go brak
[Obrazek: 64859537190863629509.png]
W statystykach zamiast pokazywać ostatnio zarejestrowany wyświetla kawałek kodu
[Obrazek: 06165011978183443919.png]
Snake_ napisał 04.03.2014, 16:13:
Poprawiam tytuł. [Obrazek: modnotice_howto.png]
Co do statystyk pokaż zawartość szablonu index_stats.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
<div class="statystyki">
<
ul>
<
span title="Nasi użytkownicy napisali już {$stats['numposts']} postów" class="tipTip"><li><span class="statBG">{$stats['numposts']}</spanPostów</li></span>
<
span title="Nasi użytkownicy napisali już {$stats['numthreads']} tematów" class="tipTip"><li><span class="statBG">{$stats['numthreads']}</spanTematów</li></span>
<
span title="Na naszym forum jest już {$stats['numusers']} użytkowników" class="tipTip"><li><span class="statBG">{$stats['numusers']}</spanUżytkowników</li></span>
<
span title="Najnowszym użytkownikiem jest: {$lang->stats_newestuser} " class="tipTip"><li><span class="statBG">{$newestmember_link}</spanNajnowszy Użytkownik</li></span>
<
span title="{$recorddate}{$recordtime} było najwięcej osób online" class="tipTip"><li><span class="statBG">{$mostonline['numusers']}</spanNajwięcej online</li></span>
</
ul>

</
div
A co ma do tego zmiana hostingu? Coś źle wgrałeś i nie ma obrazków albo gdzieś w ACP masz zły adres wpisany w zmiennej albo zły adres bezpośrednio w kodzie (HTML/CSS).
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości