Nierówne działy/poddziały, niedopasowany tekst

Założony przez  Arbitralny.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
adres forum: http://wrgames.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty): nierówne działy, niedopasowany tekst
[Obrazek: forum.png]

[Obrazek: forum1.png]
Nierówne działy...
Jak dla mnie wszystkie działy są równe xD, jeśli zaś chodzi o wyrównanie poddziałów to z klasy .forumbit_trow2 usuń wpis: padding-left: 10px;
Spójrz teraz na pierwszego screena. W jaki sposób rozwiąże drugi problem? - drugi screen. Gdzie znajduje się klasa .forumbit_trow2? - w global.css jej nie ma. :[
Znajduje się w globalek.css
W taki że lepiej nie instalować stylów z błędami...
Zapodaj przykładowe konto, to sprawdzę.
Passy wysłałem Ci na pw.
Co do tego menu edycji posta to: global.css wyszukaj klasy .popup_menu i usuń z niej wpis: margin-left: -35px;
Usunięcie margin-left: -35px; nic nie pomogło. ;[
Spróbuj w globalek.css.forumbit_trow2 usunąć:
padding-left: 10px;

edit: nie spojrzałem, że taka odpowiedź już padła, przepraszam.


Podaj konto testowe na forum, ogólnodostępnie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Login: tester
Password: tester
1. Nadal widzę ten margin podany wcześniej.
2. Z szablonu postbit_edit (opis posta wywal top: 733px; i top: 733px; .
3. Również w szablonie podanym przedtem, odszukaj:
<a href="javascript:;" onclick="Thread.quickEdit(23);" class="popup_item" style="background-image: url(http://wrgames.pl/images/infinity/thead.png); background-color: rgb(39, 53, 87); background-position: 100% 50%; background-repeat: repeat no-repeat;width: 75px;">Szybka edycja</a
i po:
background-repeat: repeat no-repeat;width: 75px; dodaj:
width: auto; lub width: 75px;

to samo w drugim takim fragmencie tego szablonu.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Jak ustawić jednolity rozmiar dla poddziałów?
Jak dla mnie teraz to jest już ok.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Teraz te tabelki od edycji nie działają i przy większej ilości postów rozwijają się. - naprawione
Nie rozumiem po co się tak męczyć. Nie lepiej wgrać inny styl, wolny od błędów? Jak dla mnie szkoda czasu i nerwów. Takie tylko moje zdanie.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Dopóki nie uzbieram pieniędzy na licencje IPB i grafika/webmastera, będę się męczyć z tym stylem. Style wolne od błędów są zazwyczaj proste w budowie, a niestety nie potrafię stworzyć własnego stylu. Pomoże mi ktoś z tymi poddziałami?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości