Brakujące ikony przy działach po dodaniu forumicons

Założony przez  Dejf.

wersja skryptu MyBB: Najnowsza
adres forum: http://cs-dynamite.xaa.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Gdy wgrałem swoje obrazki do for to z ikon podkategori zamieniło mi się na "dział nie zawiera nowych postów" Dodatkowo, ten napis działa jako obrazek 0.o. Jakieś rozwiązanie ? czy teraz np robić MiniID.png w każdym musze ?
Matslom napisał 19.02.2014, 18:00:
Poprawiam tytuł. NIe wytłuszczaj całych postów. Zapoznaj sie z [Obrazek: modnotice_howto.png]
Gdy dodałeś własne obrazki do for to będą one wyświetlane jako obrazek. Co do "dział nie zawiera nowych postów" prawdopodobnie tak widzisz bo po prostu juz przyczytałeś tam post. Ja jako gość widzę przy działach z postami "Dział zawiera nowe posty", a tam gdzie nigdy nikt nie napisał "Dział nie zawiera nowych postów", więc wszystko jest okej.
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Tylko chciałbym zamienić te Dział zawiera nowe posty na obrazek np jak to zrobiłem przy Podaniu na moda. (ręcznie go robiłem)
(17.02.2014, 20:51)Dejf napisał(a): czy teraz np robić MiniID.png w każdym musze ?[/b]

Jeżeli dobrze Cię rozumiem, to tak.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości