Brak obrazka przy dziale

Założony przez  Majcon.

wersja skryptu MyBB:1.6.12
adres forum:CS_prostoteam.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam po zainstalowaniu stylu infinity pojawił sie błąd mianowicie jak widać na załączonym SS nie ma obrazka przy dziale po otworzeniu w nowym oknie obrazka link tam gdzie jest obrazek jest images/infinity/off.png a tam gdzie nie ma images/infinity/off.gif dodam że wczoraj wyeksportowałem off.png i wrzuciłem też na serwer off.gif ale źle to wyglądało nie było równo jeżeli trzeba dam tego też ss


Załączone pliki Miniatury
   
CS_prostoteam.pl to nie dziala
http://www.cs-prostoteam.pl/ tu jest przemo
Sory przyzwyczajenie z przemo się przenoszę testowa domena to Klik
Po prostu brakuje ikonki w ścieżce:
mybb/images/infinity/off.gif

Po za tym inne ikonki masz w png, a tą w gif...
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
nie było tej ikony w paczce niestety
No to wgraj sobie jaki chcesz. :P

off.gif
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
a masz gdzieś jakieś fajne ikony które pasowałby do tego stylu ?
Przecież możesz to wziąć z jakiejkolwiek strony z grafiką / nie tylko. Wystarczy poszukać.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
A wiesz co zrobiłem inaczej :D znalazłem to w szablonie i zmieniłem końcówkę z gif na png

Ale napotkałem następny błąd postanowiłem wgrać sobie emotki z gg tak jak miałem na przemo i nie działają więcej można zobaczyć na SS
Matslom napisał 11.02.2014, 21:44:
Jeden wątek = jeden problem [Obrazek: modnotice_howto.png]
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie pisz zbędnych postów


Załączone pliki Miniatury
   



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości