Dane zalogowanego użytkownika w panelu bocznym

Szukam  Założony przez  likesmokeweed.

wersja skryptu MyBB: 1.6.12
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam,
Mam pytanie odnośnie tego czy w widoku wątku ( nie chodzi mi o post i widoczność pod avatarem) w bocznym wysuwanym panelu jest możliwość umieszczenia informacji z profilu standardowym {$post['fid(ID)']} jak to się robi pod wcześniej wspominanym avatarze. U mnie to nie działa i podejrzewam, że po prostu źle coś robię. Prosiłbym o jakąś pomoc bądź link do plugin'a, szukałem ale niestety nic nie udało mi się wynaleźć.
Pozdrawiam
Matslom napisał 11.02.2014, 18:36:
Poprawiam tytuł.
Jak sam widzisz, {$post['fid(ID)']} działa w postach, gdzie to konkretnie chcesz umieścowić, w panelu bocznym, ma to pobierać informacje danego użytkownika, czy każdego? Jakiś screen. :D
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ten pasek boczny, który jest otworzony, zależy mi na tym by pod spodem każdy użytkownik widział swojego shoutbox'a. Czyli, co za tym idzie każdy indywidualne dane. :)


Załączone pliki Miniatury
   
Spróbuj powyciągać potrzebne dane:
$mybb->user['cos'
Przykładowo
$mybb->user['username'
Pobierze nick użytkownika, nie wiem ile tym sposobem da się danych wyciągnąć. Jeżeli nie da się wszystkiego co chcesz, to zawsze zostaje jeszcze zrobienie pluginu.
Kombinowałem już chyba na wszystkie sposoby i lipa. Pozostaje raczej tylko plugin.
Matslom napisał 14.02.2014, 19:45:
W takim razie zapraszamy do działu giełda.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości